Sejm rozłożony na łopatki! Wpadka Kopacz przejdzie do historii [MEMY]

Sejm Ewa Kopacz Memy
facebook.com/Lemingopedia
Wstecz

1 z 18

Dalej

Sejm niedługo znów powita na sali ulubienicę internautów. Ewa Kopacz w jednej ze swoich ostatnich publicznych wypowiedzi zaliczyła niemałą wpadkę, z której sama się teraz śmieje. Podczas rozmowy z Agnieszką Burzyńską w programie "Fakt Opinie" była premier RP pozwoliła sobie porównać aferę taśmową PiS z dinozaurami. Myślicie, że powinna popracować nad bardziej adekwatnym przekazywaniem swoich przemyśleń? Zapraszamy do naszej galerii, w której przygotowaliśmy dla Was najzabawniejsze memy na ten temat.

Sejm ponownie został rozłożony na łopatki. Tym razem w roli głównej pojawiła się była premier Rzeczpospolitej Polskiej, Ewa Kopacz. Podczas jednego z ostatnich wywiadów postanowiła porównać aferę związaną z taśmami Kaczyńskiego z polowaniem na dinozaury. Internauci w błyskawicznym tempie wykorzystali tę wpadkę, tworząc prawdziwą lawinę memów.

-Przypomnę strasznie dawne czasy. Wtedy, kiedy jeszcze były dinozaury, a ludzie nie mieli jeszcze żadnych strzelb, nie mieli broni nowoczesnej, która pozwoliłaby im je zabić. Wie pani, co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura. Wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem na pewno dinozaur nie padł. Ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać - powiedziała.

Polityk zapewne chciała powiedzieć, że ostatnia afera z udziałem Jarosława Kaczyńskiego odbiła się negatywnie na jego wizerunku. Niestety, porównanie, którego użyła, nie było zbyt udane. Internet pewnie jeszcze długo nie zapomni tej nietypowej wypowiedzi. Niekiedy zdarza się nawet, że internauci przez lata wracają do takich sytuacji.

Na szczęście niektórzy potrafią sami śmiać się ze swoich błędów. Ewa Kopacz przyznała, że ma podobnie. Polityk wytłumaczyła też na Twitterze, że cała myśl pojawiła się u niej przez książkę z tymi prehistorycznymi stworzeniami, którą kupiła swoim wnukom.

W sieci dość często pojawiają się śmieszne obrazki z wpadkami polityków. Niektórzy z nich zapewne zdążyli już przywyknąć do oglądania swojego wizerunku w Internecie, ale nie wszyscy. Sejm (jego przedstawiciele) zapewne również chciałby, aby takich kompromitacji było znacznie mniej.

Ewa Kopacz pojawiała się już na celowniku internautów, ale tym razem mogła na stałe zapisać się w historii wpadek. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie najlepsze memy z dinozaurami byłej premier.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona