Wyglądają jak postacie z filmów sci-fi, ale istnieli naprawdę. 10 słynnych "ludzi potworów"

Producenci sci-fi na pewno mocno się nimi inspirowali
youtube.com
Wstecz

1 z 13

Dalej

Producenci sci-fi na pewno mocno się nimi inspirowali

Sci-fi to jedyne co przychodzi na myśl, kiedy patrzy się na te 10 przypadków "ludzi potworów". Niestety, to nie dobra charakteryzacja i doskonałe efekty komputerowe, oni urodzili się już ze swoimi przyworami.

Filmy sci-fi z pewnością przyjęłyby ich z otwartymi ramionami. 10 osób wygląda jakby właśnie wyszło z pokoju bardzo zdolnego charakteryzatora. Zapewne chcieliby, żeby tak było.

Niektórym z "ludzi potworów" życie ułożyło się całkiem dobrze, nie narzekali na przyjaciół, miłość, pozytywną sławę i pieniądze. Inni mieli masę problemów osobistych, o słabym zdrowiu już nie wspominając. Najczęściej do późnej dorosłości musieli znosić wytykanie palcami i gapienie przechodniów.

Ich wygląd jest oczywiście przykrym skutkiem chorób genetycznych. Stając się przypadkiem jednym na milion, jednocześnie musieli nosić pewne brzemię: nigdy nie wiedzieli, kiedy tak naprawdę umrą. Najmłodsza osoba z galerii odeszła w wieku zaledwie 4 lat. Inni pożyli dłużej, często trafiając do cyrków. Dobre traktowanie pozwoliło im utrzymać swoje ciało w zdrowiu.

Niektóre z przypadków do tej pory zadziwiają naukowców, a część z nich nadal nie ma wytłumaczenia co do pewnych kwestii związanych z chorobami genetycznymi.

Kliknij "Następna strona" aby zapoznać się z pierwszym okropnym przypadkiem człowieka-potwora.

Zobacz także:

  1. Genialny trik Ewy Wachowicz sprawia, że wigilijne pierogi są nieziemskie. Rodzina będzie zachwycona
  2. Sylwester w 1978 zapadł wszystkim w pamięci na zawsze. Anomalie uderzyły z całą mocą
  3. Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. 15 kobiet, które zdecydowanie przesadziły z makijażem, trudno nie zgrzytać zębami na ich widok
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy

Źródło: Google

Następna strona