Skandal po odcinku "Sanatorium miłości". Do sieci wyciekły wstrząsające kulisy programu

Sanatorium miłości, skandal
instagram/sanatorium_milosci_tvp
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Skandal w "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" z odcinka na odcinek cieszy się coraz większym uznaniem w oczach widzów TVP, którzy nie mogą wręcz wyjść z podziwu, jak polscy emeryci potrafią korzystać z życia. W programie na bohaterów czeka wiele niezapomnianych wrażeń i atrakcji, które pozwalają zacieśnić więzi między nimi, a nawet zapoczątkować nowe przyjaźnie. Sympatycy show, razem z uczestnikami, przeżywają wszystkie perypetie - zarówno te mniej, jak i bardziej optymistyczne. Choć seniorzy już od pierwszego odcinka zdają się świetnie ze sobą dogadywać, nie brakuje między nimi sporów, które jednak szybko udaje im się zażegnać. Tymczasem media obiegły nieprawdopodobne doniesienia. 

Skandal w "Sanatorium miłości" wstrząsnął internautami. Okazuje się, że twórcy programu nie dzielą się z widzami wszystkim, co dzieje się za kulisami. Od samego początku nie dało się ukryć, że zdecydowanie najbarwniejszą postacią turnusu jest pochodząca ze Stanów Zjednoczonych Bożena Baraniak, która już na starcie przyznała się do swojego materialistycznego podejścia do życia, co nieszczególnie spodobało się innym kuracjuszom. Nikt jednak nie podejrzewał, że atmosfera między bohaterami jest aż tak napięta, a to, co pokazuje stacja, nie do końca jest prawdą. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzowie TVP pokochali ich za kultowe role w M jak miłość. Już ich nie zobaczymy
  2. Kasia z Królowych życia chciała ukryć przed mediami, robiła co mogła. Właśnie wszystko wyszło na jaw
  3. Prawdziwy powód odejścia księcia Harry'ego jest ukrywany? Media dotarły do gigantycznego skandalu, nikt nie miał pojęcia

Następna strona