Smutne i druzgocące losy gwiazd Sanatorium Miłości. Łzy same płyną, smutne

Sanatorium miłości
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Sanatorium miłości w końcu powróciło na antenę TVP. Widzom tak bardzo przypadł do gustu ten program, że z niecierpliwością wyczekiwali drugiej edycji. Premierowy odcinek emitowany był kilka dni temu, a oglądający dosłownie ronili łzy, gdy słyszeli o tragicznych losach bohaterów programu. Przedstawiamy, jak wyglądała przeszłość uczestników kolejnej edycji reality show. 

Sanatorium miłości to program prowadzony przez Martę Manowską. Bierze w nim udział 12 emerytów, 6 mężczyzn i 6 kobiet, którzy spotykają się w sanatorium. Po pierwszej edycji program cieszył się ogromną popularnością. Chyba nawet producenci nie spodziewali się, że aż tak przypadnie on w gusta widzów. Nic zatem dziwnego, że kilka dni temu odbyła się premiera kolejnego sezonu, a fani już chętnie śledzą losy nowych gwiazd. 

Zobacz także: Katarzyna Dowbor drży z niepokoju o małżeństwo syna. Szczerze powiedziała, co uważa o Joannie Koroniewskiej

Kuracjusze deklarują, że przyjechali do Ustronia w celu znalezienia miłości i zwalczenia samotności, która doskwiera im na co dzień. Mają dość osamotnienia, dlatego właśnie postanowili zgłosić się do programu.  Na samym początku mieli okazję zamienić ze sobą kilka słów w formie szybkich randek. To, co nie przeszło obok widzów bez zauważenia to bezpośredniość bohaterów programu. Wprost mówili o tym, jakie są ich oczekiwania i jakie relacje chcieliby zbudować w programie. Dzięki temu mogli wstępnie ocenić, który potencjalny kandydat byłby dla nich odpowiedni. 

Niektórzy zdobyli się na wzruszające wyznania, które poruszyły nie tylko grupkę seniorów, ale również widzów przed telewizorami. Ich życie nie było usłane płatkami róż, a niektórzy z nich musieli zmagać się z prawdziwymi tragediami. 

Kliknij Następna Strona i sprawdź, jak wyglądały ich losy przed przyjściem do programu. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Harry i Meghan wstrząsnęli rodziną królewską. Zapowiedzieli rezygnację
2. Gwiazda "Królowych życia" skomentowała głośne plotki o partnerze. Prawda zaskakuje, wszyscy dali się nabrać
3. Twój kot miauczy w taki sposób? Natychmiast trzeba zareagować, każdy właściciel powinien znać sekrety kociego języka
4. Ich stary pies oślepł. Gdy w domu pojawił się szczeniak, właściciele nie mogli uwierzyć własnym oczom, psy wzruszają i bawią do łez
 

Następna strona