Wyłowił rybę z obrączką na ogonie. Kiedy poznał prawdę na jej temat, był przerażony

Ryba
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Wyłowił rybę z obrączką na ogonie. Kiedy poznał prawdę na jej temat był przerażony

Gdy ta ryba trafiła na pokład, rybacy od razu zauważyli, że coś jest z nią nie tak. Na jej ogonie znajdowała się obrączka zaręczynowa, przytwierdzona na plastikowym zapięciu. Okazało się, że za tym przypadkiem stoi przerażająca historia.

W trakcie połowu na rybackiej łodzi o nazwie "Szary Lew", trafiono na dziwne znalezisko. Dwóch rybaków, Joe Penar i John Massard zauważył, że do ogona ryby - pstrąga - ktoś przy pomocy plastikowego zapięcia przymocował srebrną obrączkę. Dziwne znalezisko skonsternowało rybaków.

Sama ryba była sporych rozmiarów, więc oboje nie mieli powodów do narzekań. Poza tym obrączka ze srebra na na pewno była coś warta, więc sądzili, że jej sprzedaż na lądzie może być miłym "dodatkiem" do pensji. Nie wiedzieli jeszcze o niej całej prawdy.

Później okazało się, że obrączka została wyrzucona w stanie Michigan, w niedalekiej odległości od portu Whitehall. Kilka tygodni trafił właśnie na pokład "Szarego Lwa", gdy rybacy łowili w stanie Illinois na wodach przy Chicago. Za obrączką stała pewna historia.

Obrączka została przytwierdzona do ryby przez kapitana Jasona Rose'a. Zrobił to, ze względu na rozwód z żoną, z którą był przez 10 lat. Po wyroku sądu o rozwodzie zdecydował się pozbyć dowodu podupadłej miłości. Ponadto twierdził, że obrączka jest przeklęta.

Kliknij następną stronę, żeby dowiedzieć się dalszej części historii ryby z obrączką.

Zobacz także:

  1. Przyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serce
  2. Precyzyjne wskazówki dla każdego znaku zodiaku na 2020 rok. Dzięki nim unikniesz ogromnych problemów
  3. Najlepsze fryzury 2020, każda kobieta będzie je nosić. Faceci nie oderwą wzroku
  4. W dniu ślubu chciała wyglądać powalająco. Spojrzała na swoje dłonie i się rozpłakała, totalna katastrofa

 

Następna strona