Najgłośniejsze rozwody w polskim show-biznesie. Ich miłość nie przetrwała próby

rozwód
YouTube.com/Uwaga!TVN
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

O ślubach gwiazd zawsze mówi się głośno. Wywołują duże zainteresowanie wśród mediów i fanów. Przez jakiś czas jest to temat numer jeden w kolorowych gazetach. Równie wstrząsającym wydarzeniem i budzącym podobne, a może nawet jeszcze większe emocje jest rozwód! Wiele małżeństw znanych osób nie przetrwało próby czasu. Przypomnijmy sobie, który z rozwodów był najgłośniejszy w polskim show-biznesie.

Od zawsze gorącym tematem były śluby gwiazd. Wszyscy zaciekawieni miejscem uroczystości, kreacją zakochanych i ogólną oprawą całego przyjęcia uważnie śledzili media, żeby nic nie umknęło ich uwadze. Ceremonia znanych osób jest na językach całego kraju długo przed samym wydarzeniem, ale i długo po nim.

Zdjęcia z uroczystości celebrytów często stanowią inspirację dla kobiet planujących własne przyjęcie. Jedni pobierali się z królewskim rozmachem, inni woleli skromną ceremonię, niestety nie wszystkie małżeństwa przetrwały, ale jedno jest pewne - tego oboje wyglądali i czuli się wyjątkowo.

Niektórzy twierdzą, że w show-biznesie ciężko o udane małżeństwo. W końcu to świat pełen pokus, chęci zrobienia jak największej kariery, pogoni za pieniędzmi. W natłoku licznych obowiązków trudno jest znaleźć odpowiednią ilość czasu i pielęgnować relację tak, żeby przetrwała długie lata.

Coraz częściej słyszymy o tym, że nasi idole rozstają się ze swoimi partnerami. Oczywiście sam rozwód przeważnie jest poprzedzony jakimś dużym skandalem. Małżonkowie regularnie "obrzucają się błotem" na forum publicznym, dzięki czemu media mają o czym pisać, a fani z uwagą i napięciem śledzą dynamiczną sytuację w życiu osobistym swoich idoli. 

Jako, że gwiazdy chętnie wystawiają swoje życie na publikę i wiemy o nich tyle, ile o najlepszych przyjaciołach, czujemy się z nimi w jakiś sposób zżyci. Rozwód to zawsze ciężki temat, nie tylko jeśli chodzi o celebrytów, nic wiec dziwnego, że ciekawi tysiące ludzi.

Przedstawiamy 10 najgłośniejszych rozwodów w polskim show-biznesie.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu