Rozenek, Kożuchowska i inne celebrytki. Łóżkowe sesje zdjęciowe gwiazd zapierają dech w piersiach

Autor Andżelika Wróblewska - 2 Maja 2019

Łóżkowe sesje zdjęciowe to coś, co zawsze budzi wiele kontrowersji. Niektóre gwiazdy chętnie fotografują się w pościeli, inne z kolei nie wyobrażają sobie przekroczenia tej granicy między prywatnością a tym, co dostępne dla mediów. Małgorzata Rozenek jest jedną z tych celebrytek, które chętnie dzielą się swoim życiem z obserwatorami. Prezenterka nie ma oporów przed wrzuceniem na Instagram zdjęcia prosto z sypialni. Przedstawiamy kilka gwiazd, które podobnie do Rozenek pokazują fanom swoje sypialniane królestwa.

Od kiedy aplikacja Instagram jest coraz bardziej popularna i niemalże każda gwiazda posiada tam swoje konto, możemy w bardzo łatwy sposób zajrzeć w ich prywatne życie. Większość chętnie dzieli się swoją codziennością, pokazując nam, jak wygląda ich życie poza światłem reflektorów.

Duża część gwiazd wykorzystuje ten portal społecznościowy do budowania relacji z fanami. Można tam wysłać prywatną wiadomość do swojego idola, czy też skomentować jego zdjęcie i o ile się nam poszczęści, odpowie na nasz komentarz.

Niektórzy celebryci chętnie pokazują nam, jak mieszkają, inni z kolei stronią od publikowania zdjęć miejsca zamieszkania. Niektórzy zapraszają nas nawet do swoich sypialni. Ten temat budzi wiele kontrowersji i skrajnych emocji. Obserwatorzy nie ukrywają swoich opinii, aktywnie komentując takie posty.

W momencie pojawienia się takiego zdjęcia społeczność dzieli się na dwie grupy: zwolenników i tych, którzy są przeciwni udostępnianiu takich fotografii. Oczywiście wszystko jest dla ludzi, dopóki nie jest wulgarną przesadą, a zdjęcia wykonane są ze smakiem. Nie należy zapominać, że duża grupa odbiorców poszczególnych gwiazd to nastolatki. Zatem taka osoba publiczna powinna dopasować udostępniane treści do odbiorców. Instagram usuwa zdjęcia, które wielokrotnie zostaną zgłoszone jako naruszenie regulaminu.

Jedną z polskich celebrytek, która niejednokrotnie zaprosiła nas do swojej sypialni jest Małgorzata Rozenek. Zdjęcia, które publikuje, wykonane są estetycznie i nie są wulgarne, zatem taką formę pokazania swojej codzienności można zaakceptować.

W jej ślady poszło wiele innych znanych osób. Razem z redakcją Pikio dotarliśmy do łóżkowych zdjęć gwiazd, które zapierają dech w piersiach.

Kliknij “Następna Strona”.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News