Rossmann zaskakuje hojnością! Hitowe produkty wyjątkowo tanie

Gazetka
Wikimedia Commons/David Shankbone
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Rossmann to bez wątpienia jedna z największych i najpopularniejszych sieci drogeryjnych w naszym kraju. W całej Europie ma ponad 3790. Miliony klientów codziennie wybierają się pod charakterystyczne czerwone logo, aby zrobić zakupy. Ostatnio sklep przygotował niesamowitą ofertę promocyjną. Oto artykuły, jakie warto kupić tam w najbliższym czasie.

Rossmann został założony w 1972 roku w Niemczech przez Dirka Rossmanna, gdy ten miał zaledwie 25 lat. Zanim sieć dotarła do Polski, minęło 21 lat od jej powstania. 23 maja 1993 roku został otwarty pierwszy sklep w Łodzi przy Piotrkowskiej. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, a z każdym rokiem sieć bogaciła się i rozrastała. W końcu w 2012 roku utworzono w naszym kraju siedzibę, główny magazyn oraz centrum dystrybucyjne obsługujące całą Polskę. Aktualnie Rossmann posiada 1264 placówek samoobsługowych w całym kraju, a największa polska drogeria mieści się w łódzkiej Manufakturze. Ponadto, Rossmann jest obecny też w krajach Europy Wschodniej i Południowo-Wschodniej (Czechy, Węgry, Albania, Turcja, Kosowo).

Największym atutem Rossmanna jest różnorodność produktów, jakie oferuje, oraz wyjątkowe oferty promocyjne, jakie są ogłaszane co pewien czas. W drogerii można kupić nie tylko chemię czy kosmetyki, ale również organiczną żywność, leki czy nawet soczewki do oczu. Serce klientów skradły też marki własne takie jak Isana, które zadziwiają regularną niską ceną i świetną jakością. Sklep wypracował już sobie pozycję na rynku, która gwarantuje mu ogromne zyski. Aktualnie sieć znowu szykuje niesamowite promocje.

Obowiązująca gazetka dotyczy okresu od środy 30.01.2019 do czwartku 07.02.2019. Czytając hasło "Dodaj włosom siły i objętości", możemy się domyślić, że przeceniona została duża ilość artykułów kosmetycznych. W ofercie promocyjnej znajdują się takie marki jak Pantene, Nature Box czy Batiste. Ponadto przecenione są też markowe perfumy w różnych rozmiarach, niektóre nawet kosztują mniej o 50%. Oto najlepsze artykuły dostępne w aktualnej ofercie.
(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona