Rossmann właśnie odpalił kosmiczne promocje! Dzikie tłumy walą do drogerii

Autor Andżelika Wróblewska - 17 Kwietnia 2019

Rossmann rusza z kolejną wielką promocją -55% na kolorowe kosmetyki do makijażu. To akcja uwielbiana przez wszystkie kobiety! Taką gratkę drogeria przygotowuje dla nas przynajmniej dwa razy w ciągu roku. Jest to świetna okazja na uzupełnienie braków w kosmetyczkach lub wymienienie kolorów paletek cieni na wiosenne. Oto artykuły, które warto kupić.

Niemiecka drogeria na polski rynek weszła w 1993 roku. Pierwszy sklep został otwarty w Łodzi, tam mieści się siedziba i magazyn główny firmy. Teraz w całej Polsce jest już 1301 sklepów. W 2012 roku otwarto centrum dystrybucyjne w Grudziądzu, które obsługuje północną część Polski. W 2014 roku z kolei powstało centrum dystrybucyjne w Pyskowicach obsługujące południe kraju. Największą Polską drogerią jest sklep w łódzkiej Manufakturze.

Promocje w Rossmannie cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza te -55%. Jest to wspaniała okazja na wymianę asortymentu swojej kosmetyczki bądź kupienia czegoś w celu testowania produktu. Okres, w którym rusza sprzedaż promocyjna jest z pewnością szalonym czasem dla wszystkich pracowników drogerii. W ciągu dnia przez sklep przewijają się setki klientów.

Oprócz owej promocji Rossmann oferuje nam mnóstwo innych, równie atrakcyjnych produktów. Dzięki aplikacji dostępnej na smartfonach możemy być na bieżąco informowani o aktualnych wyprzedażach. Możemy też zbierać punkty za zakupy, przez okazanie swojej mobilnej karty przy kasie. Podczas jednej z akcji zorganizowanych przez firmę, mogliśmy swoją zebraną pulę przekazać na cele charytatywne. Punkty miały swoje przeliczenie na pieniądze. Aplikacja monitorując nasze zakupy, personalizuje promocje specjalnie dla nas, przeceniając to, co najczęściej kupujemy.

Data wyprzedaży zawsze owiana jest tajemnicą, podobnie jak jej warunki. Wśród zainteresowanych pojawiają się spekulacje odnośnie do daty rozpoczęcia. Akcja przeważnie odbywa się wiosną i jesienią. Szczegóły podawane są na krótko przed rozpoczęciem promocji, a my znamy już dokładny termin!

To wspaniała okazja na odświeżenie swoich kosmetyczek bądź zwykłe poprawienie sobie humoru bez wydawania grubych pieniędzy. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie najkorzystniejszych ofert, na które z pewnością warto zwrócić uwagę.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News