Rossmann szaleje na wiosnę! Sensacyjne promocje przyciągają dzikie tłumy

rossmann
Wikimedia Commons/David Shankbone @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Rossmann to jedna z najpopularniejszych sieci drogerii w Europie. W Polsce również cieszy się ogromną sympatią. Od 1 kwietnia trwa promocja, która wprowadzi Was w osłupienie. Niesamowite obniżki cen, trwają aż do 15 kwietnia. Oto najlepsze okazje!

Rossmann powstał w Niemczech w 1972 roku. Firmę utworzył Dirk Rossmann, pasjonata farmacji i handlu. Mężczyzna od zawsze marzył, aby otworzyć drogerię samoobsługową tego typu. Nie przypuszczał, że jego marka zyska aż tak ogromną sławę w całej Europie. W końcu w samej Polsce obecnie istnieje aż 1301 placówek. Szacuje się, że w Rossmanie zakupy robi aż 770 tys. Polaków dziennie. 

Rossmann oferuje aż 21 tys. produktów, 7 tys. nowości rocznie, a wśród 2 tys. artykułów występuje 27 marek własnych. Są to m.in. Wellness&Beauty, Babydream, Isana, Rival de Loop, Synergen, Alterra, SunOzon, Fuss Wohl, Facelle, Isana Med i wiele innych. Do Polski dotarł w 1993 roku, kiedy to otwarto pierwszą siedzibę w Łodzi  przy ulicy Piotrkowskiej. Ponadto siedziby drogerii mieszczą się w krajach Europy Wschodniej i Południowo-Wschodniej: Czechy, Węgry, Albania, Turcja, Kosowo. Ogromnym atutem Rossmanna jest różnorodność oraz stosunek jakości do ceny. Wiele produktów można kupić naprawdę tanio, przy czym skład i jakość nie odróżnia się od artykułów z wyższych półek. W drogerii można kupić prawie wszystko. Istnieją działy takie jak: "Mama i Dziecko", "Żywność", "Wyposażenie Domu", "Zwierzęta", "Zdrowie", "Odzież, Obuwie, Dodatki", a nawet kategorie okazjonalne jak "Wielkanoc".

Drogeria ma już wspaniałą renomę, na którą zresztą ciężko pracowała. Co jakiś czas firma zaskakuje klientów niesamowitymi promocjami. Dwa dni temu rozpoczęła się sensacyjna promocja wiosenno-świąteczna. Aktualna gazetka trwa od poniedziałku 01.04.2019 do poniedziałku 15.04.2019 r. W promocyjnych cenach znajdziemy filiżanki, sprzęt elektroniczny (drony i smartphony), kosmetyki, a nawet plecak czy czajnik! Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy dla Was produkty warte uwagi. Nie przegap z nami najlepszych okazji cenowych w drogerii Rossmann. 

Kliknij "Następna strona".

 

Następna strona