Rossmann szaleje na święta! Co warto kupić w okresie największej promocji

Autor Weronika Szatkowska - 14 Grudnia 2018

Rossmann co miesiąc rozpieszcza klientów fantastycznymi promocjami. Co przygotował tym razem? Okazuje się, że tym razem w ofercie specjalnej dostępne będą markowe produkty do pielęgnacji dla dzieci 2+2 gratis. Oto lista kosmetyków należących do promocji.

Szampony dla dzieci to produkty przeznaczone do czyszczenia włosów niemowląt i dzieci w wieku poniżej trzech lat, a oliwki i kremy nazwane tymi "dla dzieci" to produkty przeznaczone do nawilżania i zmiękczania skóry dla tej samej grupy odbiorców. Są specjalnie opracowane, aby nie drażniły i były łagodne dla oczu. Często zawierają niejonowe składniki, które wydają się łagodniejsze. Osoby dorosłe, które mają wrażliwą skórę, również mogą używać takich kosmetyków. Producenci przeprowadzają rozległe testy bezpieczeństwa, aby zapewnić wysoką jakość.

Skóra dziecka musi być ciągle nawilżona, dlatego zawsze warto jest mieć pod ręką zapas balsamów. Maści, które mają grubszą konsystencję, jeszcze lepiej utrzymują miękkość skóry malucha. Dlatego tak ważne jest, aby stosować środki do pielęgnacji skóry stworzone specjalnie dla dzieci. W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, proszki dla dzieci nie są koniecznym krokiem.
Dodatkowo dzieci mogą być narażone na działanie promieni słonecznych po ukończeniu 6 miesięcy, a stosowanie filtrów przeciwsłonecznych o minimalnej wartości SPF 30 na całej odsłoniętej skórze może je uchronić przed poparzeniem. Preparaty z filtrami przeciwsłonecznymi powinno się nakładać co najmniej 30 minut przed wyjściem na zewnątrz. Również zimą powinno się używać kremów nawilżających i ochronnych dla dzieci.

Specjalnie dla wszystkich matek, Rossmann stworzył niesamowitą promocję 2+2 GRATIS. Kupując 4 produkty obowiązujące na liście i należące do promocji 2+2 gratis, zapłacicie tylko za 2 z nich. Akcja 2+2 GRATIS: "Pielęgnuj tak, jak kochasz" trwa od 10 do 18 grudnia. Zestawy można utworzyć z: balsamów, mleczek nawilżających, produktów do kąpieli, kremów do twarzy, nawilżanych chusteczek, szamponów, nawilżanego papieru toaletowego i maści ochronnych. Oto konkretne marki i produkty należące do tej oferty.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News