Rossmann ruszył z najważniejszą promocją! Radzimy, co warto kupić

Kolejka
Wikimedia Commons/Neil Rickards
Wstecz

1 z 11

Dalej

Rossmann to jedna z największych i najpopularniejszych sieci drogeryjnych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Oferuje swoim klientom nie tylko kosmetyki i chemię, ale również podstawowe leki, żywność organiczną, a nawet zabawki i ubranka dla niemowląt. Aktualna oferta promocyjna zadziwia. Oto najlepsze okazje obecnej gazetki.

W Polsce po raz pierwszy otwarto drogerię Rossmann 23 maja 1993 roku przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Teraz sklep znajduje się kilka kroków dalej, ponieważ minimalnie zmienił swoją lokalizację. Sieć ma też swoje oddziały w Niemczech, Polsce, Turcji, Albanii, Czechach, i na Węgrzech. Warto wspomnieć, że Rossmann urządza co roku pikniki z okazji Dnia Dziecka w łódzkim Ogrodzie Zoologicznym. W 2010 roku na festyn przyszło aż 20 tys. osób.

Firma posiada od 14 lat swoje czasopismo "Skarb". Początkowo było wydawane jako kwartalnik, jednak z czasem stało się miesięcznikiem. Magazyn nie ogranicza się jedynie do przedstawienia promocji czy nowości dostępnych w sklepie. Informuje czytelników o kwestiach społecznych i rozrywkowych. Kobiety mogą znaleźć tam porady dotyczące pielęgnacji urody. "Skarb" czytany jest w nakładzie 800 tys. egzemplarzy.

W razie problemów można kontaktować się z Sekcją Obsługi Klienta. Konsultanci informują o szczegółach na temat produktów sprzedawanych w drogeriach czy o regulaminie promocji.

W łódzkiej Manufakturze znajduje się największy sklep Rossmann w Polsce o powierzchni 1 350 m kw. Jest na tyle duży, że posiada specjalny dział nazywany "Strefą Urody", gdzie klientki mogą się poddać zabiegom pielęgnacji skóry. Poza tym, w łódzkiej placówce można zakupić nawet wino.

Co dla klientów? Od 2012 roku Rossmann oferuje nie tylko promocje, ale też program dla rodziców "Rossnę!". Dzięki niej rodzice mogą liczyć na zniżki dla dzieci nawet do 10%. W 2017 roku powstała aplikacja "Klub Rossmann". Jest to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji w naszym kraju. Członkowie "Klubu Rossmann" mogą korzystać ze zniżek i atrakcyjnych promocji niedostępnych poza klubem.

Rossmann nie przestaje zadziwiać swoich klientów niezwykle atrakcyjnymi cenami i promocjami, nawet na najdroższe i markowe produkty. W lutym przygotował wiele niespodzianek. Dawno nie było takich okazji. Teraz obowiązywać będą promocje 2+2. Akcja trwa od 9 do 17 lutego. Oto, co warto kupić.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona