Rossmann rusza z najważniejszą marcową promocją! Co warto kupić

Rossmann
Wikimedia Commons/David Shankbone
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Rossmann jest jedną z najpopularniejszych drogerii w naszym kraju. Właśnie ruszyła najlepsza marcowa oferta promocyjna. Przedstawiamy artykuły, które są warte uwagi. Akcja obowiązuje w dn. 08 - 19.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Założycielem Rossmanna jest Dirk Rossmann, urodzony w Hanowerze. Gdy miał 14 lat, zaczął pasjonować się farmacją. Mimo młodego wieku wiedział, że nie chce iść na studia, a rozkręcić własny interes. Nie przykładał się do nauki, a w głowie miał wizję ogromnej firmy związanej z branżą kosmetyczną lub aptekarską.

- Nie rozumiałem, czego chcą ode mnie nauczyciele, nie lubiłem wcześnie wstawać. Jak mam poranny lot, to wieczorem już mam zły humor. Wiem, że dyscyplina musi być, ale jakoś szczególnie jej nie lubię - opowiadał w rozmowie z „Handelsblatt” w 2009 r.

Dirk Rossmann w wieku 18 lat postanowił otworzyć własną i jednocześnie pierwszą drogerię samoobsługową w swoim kraju. Dziesięć lat po tym zdarzeniu miał już 100 drogerii w Niemczech. Dziś jego sieć zalicza się do jednych z największych w Europie. Swoje siedziby ma w takich krajach jak Niemcy, Czechy, Albania, Turcja, Polska czy na Węgrzech. W Polsce pierwszy Rossmann otwarto 23 maja 1993 roku, przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Obecnie na naszym rynku funkcjonuje aż 1301 sklepów.

Fenomen Rossmann najprawdopodobniej zawdzięcza stosunkowi jakości do ceny. Produkty są niezwykle atrakcyjne i tanie. Kosmetyki są dostępne nawet w wersji wegańskiej. Oprócz artykułów drogeryjnych, w ofercie sklepu można kupić również żywność i to ekologiczną. Rossmann posiada też własne marki: Babydream, Synergen, Isana, Isana Med, Rival de Loop, Alterra, SunOzon, Wellness&Beauty, Fuss Wohl i Facelle. Te produkty cieszą się powodzeniem, głównie ze względu na niską cenę i świetny skład. Sieć rozpieszcza też swoich klientów fantastycznymi promocjami. Oferty bywają naprawdę atrakcyjne, a obniżka cen sięga czasem nawet -50%.

Aktualnie Rossmann wypuścił nową gazetkę w dniu kobiet. Promocja nazywa się "Poczuj wiosnę we włosach" tylko w klubie Rossmann 2+2 na 4 różne produkty do włosów. Oto, na co warto zwrócić uwagę.

Następna strona