Rossmann rozpieszcza klientów! Hitowe produkty w okazyjnych cenach

Promocje Rossmann 18.02.2019
youtube.com/ gk24.pl; mat. promocyjne
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Rossmann należy do tych miejsc, które przykuwają uwagę ludzi dużym wyborem produktów oraz towarzyszącymi im promocjami. Obecnie sklep ponownie postanowił przecenić swoje artykuły. Niektóre zniżki są naprawdę spore, dlatego też warto zerknąć na najnowszą gazetkę drogerii. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat aktualnych okazji.

Rossmann jest jedną z największych sieci drogeryjnych w Europie. Firma funkcjonuje już od niemalże 50 lat. Powstała w Niemczech, w 1972 roku, a jej założycielem jest człowiek o tym samym nazwisku, Dirk Rossmann.

Sklep na polskim rynku gości już od ponad 25 lat. Pierwsza drogeria firmy została otwarty w 1993 roku w Łodzi. Od tamtego czasu sieć bardzo się rozwinęła. Tak jak w wielu innych miejscach tutaj również pojawiły się kasy samoobsługowe, które stanowią innowacyjne udogodnienie dla klientów.

Drogeria od pewnego czasu ma miano jednej z największych na Starym Kontynencie, mimo że posiada swoje sklepy w zaledwie sześciu europejskich krajach. Decydującym czynnikiem w tej kwestii może więc być wybór oferowanych produktów. Sieć jest dystrybutorem najpopularniejszych marek na świecie takich jak Maybelline, Calvin Klein oraz wiele innych.

Rossmann ma w swojej ofercie produkty niezbędne do codziennej higieny, ale nie tylko. Na półkach znajdziemy również chociażby pomocne przedmioty podróżnicze, takie jak latarki, poduszki czy torby. Klienci nie powinni być też zaskoczeni, jeśli w drogerii zobaczą koszulki, spodnie lub innego rodzaju ubrania. Artykuły spożywcze również są tam standardem.

Jednak, atrakcyjny wybór oraz promocje to nie wszystko, co oferuje niemiecka sieć. Mają oni też specjalne programy dla użytkowników smartfonów, dzięki którym mogą oni zaoszczędzić jeszcze więcej. Mowa o przeznaczonej na urządzenia mobilne aplikacji o nazwie "Rossmann PL", która jest jedną z najczęściej pobieranych w Polsce. Ma aktualnie ponad 5 milinów pobrań w sklepie Google Play Store. Nic w tym dziwnego, gdyż przy jej pomocy możemy dołączyć do "Klubu Rossmann" oraz znaleźć się w gronie osób, które zawsze zapłacą najniższą możliwą cenę.

Aktualne promocje w drogerii Rossmann trwają od poniedziałku 18.02.2019 do wtorku 26.02.2019. Także, na wyposażenie się w potrzebne produkty mamy ponad tydzień. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się o najciekawszych zniżkach.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona