Rossmann oszalał! Imponujące promocje na hitowe produkty

Rossmann oszalał! Imponujące promocje
youtube.com/gk24.pl
Wstecz

1 z 14

Dalej

Rossmann od lat przyciąga do siebie klientów poprzez atrakcyjne promocje oraz szeroki wybór artykułów. Jako jedna największych drogerii w Europie cieszy się dużym zaufaniem wśród konsumentów. W aktualnej ofercie sklepu ponownie znajduje się wiele produktów w promocyjnych cenach. Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie najciekawsze okazje z najnowszej gazetki.

Rossmann jest jedną z największych drogerii w Europie, choć aktualnie funkcjonuje zaledwie w sześciu krajach. Są to: Niemcy, Polska, Czechy, Albania, Turcja oraz Węgry. Na polskim rynku pojawił się już w 1993 roku. Od tamtej pory sukcesywnie zdobywa klientów, m.in. dzięki częstym oraz atrakcyjnym promocjom.

Obecnie sklep oferuje kolejne zniżki na popularne produkty z różnych kategorii. Na półkach znajdziemy m.in. artykuły do pielęgnacji włosów i ciała, perfumy, a także środki chemiczne. Poza tym, w najnowszej gazetce wśród okazji pojawiły się też chociażby produkty do higieny dla dzieci.

Drogeria w obecnej ofercie ma również perfumy najlepszych marek na świecie. Przeceny obejmują m.in. zapachy od Calvina Kleina, Antonio Banderasa, a nawet Joanny Krupy. Oczywiście, nie mogło zabraknąć też kosmetyków dla kobiet. Z pewnością jedną z przykuwających oko okazji jest podkład Rimmel Lasting Radiance, który został przeceniony o niemalże 50 proc. z 49,99 zł na 27,49 zł.

Promocje nie są jednak jedynym czynnikiem, który przyciąga klientów. Sklep oferuje również np. specjalne aplikacje mobilne, które ułatwiają konsumentom korzystanie ze zniżek. Jeśli posiadamy telefon z systemem Android, iOS lub Windows Mobile, możecie pobrać apkę Rossmann PL, dzięki której za niektóre z przecenionych produktów zapłacicie jeszcze mniej. Drogeria nie zapomniała także o kobietach spodziewających się dzieci. Dołączając do programu "ROSSNĘ!", otrzymają one trzyprocentowy rabat na wszystkie produkty dla pań w ciąży.

Musicie się jednak pospieszyć, gdyż obecne okazje w drogerii Rossmann trwają do 7 marca 2019 roku. Z tego powodu na zakup interesujących Was przedmiotów macie jeszcze zaledwie dwa dni. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat aktualnych promocji.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona