Zupa, która rozgrzewa lepiej niż rosół. Przygotujesz ją błyskawicznie w zaledwie 7 krokach

rosół
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Zupa_krupnik_w_Poznaniu_-_listopad_2018.jpg
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Przepis na krupnik, który zimą rozgrzewa bardziej niż rosół

Chociaż wszyscy kochamy rosół, który jest jedną z najbardziej popularnych zup, w naszym menu znajdują się również inne ciekawe pozycje. Jedną z nich jest krupnik, który również może nas rozgrzać po długim, zimowym spacerze. Przygotowanie tego dania też jest proste, musimy pamiętać jednak o kilku ważnych rzeczach.

Jeśli znudził nam się już rosół, który na wielu stołach gości w każdą niedzielę, czas spróbować innej pysznej zupy, jaką jest krupnik. Danie to również opiera się na bulionie, ale jest bogatsze w składniki odżywcze i bardziej sycące. W dodatku może posłużyć jako potrawa rozgrzewająca. Jeśli wróciliście zziębnięci po porannym spacerze, to idealna okazja, żeby przygotować krupnik. Przygotowanie dania wcale nie jest aż tak czasochłonne, jak moglibyśmy sądzić.

Zaczynamy tak, jak byśmy robili rosół - przygotowujemy wywar drobiowy. Posłuży on jako baza do naszej zupy. Jeśli fundament naszego krupniku jest gotowy, za nami najbardziej czasochłonna część gotowania.

Kliknij "Dalej", aby przejść do dalszego etapu gotowania

Zobacz także: 

  1. Twórcy Kuchennych rewolucji chcieli ukryć porażającą prawdę przed widzami. Wszystko się wydało
  2. W wieku 10 lat ważył niemalże 200 kilogramów. Jego dzisiejszy wygląd odbiera mowę
  3. Kobieta w ciąży poszła na rutynowe USG. Lekarz, patrząc na monitor, pobladł, nigdy w życiu nie widział podobnych obrazów
  4. Kiedy wchodziła na wagę czuła tylko zażenowanie, wskaźnik pokazywał trzy cyfry. Teraz mężczyznom uginają się kolana na jej widok

źródło: msn.com

Następna strona