Rosół przygotujesz w 30 minut. Dziecinnie prosty sposób, który smakiem powali wszystkich domowników

Rosół
Wikimedia Commons/ MOs810
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Rosół przygotujesz w 30 minut. Dziecinnie prosty sposób, który smakiem powali wszystkich domowników

Rosół to zupa, bez której wielu Polaków nie wyobraża sobie niedzielnego obiadu. Zwykle przygotowanie aromatycznego bulionu z mięsa i warzyw jest bardzo czasochłonne, jednak dzięki temu sposobowi, można przygotować pyszny wywar w zaledwie 30 minut. To zupełna rewolucja w kuchni, wszystkie panie domu są pod wrażeniem.

Rosół, choć szczególnie doceniany w kuchni polskiej, znany jest pod różnymi postaciami na całym świecie. Aromatyczny bulion z warzyw i mięsa to zupa, którą gotuje się niemal w każdym zakątku globu. W Polsce wiele osób nie wyobraża sobie bez tego dania niedzielnego obiadu. Przepisów na wywar jest tyle, ilu kucharzy. Każdy ma swoją sprawdzoną metodę, by przygotować pełny smaku bulion, jednak zwykle przepisy te łączy długi czas przygotowania zupy, która podobno jest najlepsza, kiedy przez wiele godzin gotuje się na małym ogniu.

Ten sposób podbija internet, to zupełna rewolucja w kuchni. Wystarczy zaopatrzyć się w samowar, by przygotować pyszny rosół w zaledwie 30 minut. To świetny przepis dla tych, którzy nie lubią lub nie chcą spędzać dużo czasu w kuchni. Wszystkie zapracowane gospodynie domowe wprost przepadają za tą metodą gotowania popularnej zupy. Rosół wychodzi klarowny i zachwyca smakiem.

Przepis, który podbija sieć jest niezwykle prosty, a dzięki tym składnikom i pomocy samowara, możemy przygotować bardzo smaczną zupę. Metodę tą sprawdziło już wiele gospodyń domowych i wszystkie są zachwycone.

By zobaczyć, w jaki sposób przygotować pyszny rosół w szybkowarze, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Była w ciąży przez 14 lat. Zdjęcia wprawiają w osłupienie
  2. Razem zrzucili niemalże 150 kilogramów. Powalające zdjęcia, rekordziści zachwycają
  3. Usiadła na brzegu basenu i doprowadziła innych do szału. Nie mieści się w głowie co zrobiła
  4. Dopiero po czasie wyszło na jaw. Wstrząsające kulisy rozstania Piotra i Justyny Żyłów
  5. Wdali się w romans, skończył się tragicznie. Gwiazdor zmarł na planie Świata według Kiepskich

Następna strona