Rosół wołowy ma bogaty smak, ale wiele osób popełnia ważny błąd. Prosty przepis sprawi, że zapomnisz o drobiowym odpowiedniku

Rosół wołowy
youtube/Sokołów TV/
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Najlepszy rosół na mięsie wołowym

Rosół to od lat domena polskiej kuchni. Gospodynie domowe niemal co tydzień przygotowują go na obiad opierając się na tradycyjnych recepturach mam i babć. Wykorzystywane składniki od dawien dawna pozostają niezmienne, a jedyną różnicę można dostrzec wyłącznie w samym przygotowaniu. Nikt nawet nie podejrzewał, że wystarczy wyeliminować jeden podstawowy błąd, aby uzyskać perfekcyjny smak.

Rosół wołowy, przyrządzony zgodnie z przepisem, który chcemy Ci pokazać, deklasuje tradycyjny drobiowy i możesz być pewny, że pokocha go cała twoja rodzina. Przy przyrządzaniu wiele osób praktykuje ten sam błąd, nie zdając sobie sprawy, że niszczy on cały smak, który można wydobyć z tej zupy. 

W serwisie YouTube na kanale "Sokołów TV" pojawił się banalnie prosty przepis na wołowy rosół, z którego może skorzystać nawet największy amator kuchni. Tak przygotowany zrobi prawdziwą furorę w czasie niedzielnego obiadu, a smak jest tak obłędny, że nie powstydziłaby się go sama Magda Gessler. Wbrew pozorom, wystarczy tylko kilka składników, by wyczarować coś nieziemskiego. 

Kliknij "Następna strona", by poznać całą recepturę na wołowy rosół. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"
  2. Magda Gessler w końcu wyjawiła wszystkie kulisy Kuchennych rewolucji. Widzowie będą rozczarowani
  3. Agnieszka Kotońska z Goggleboxa przeszła niesamowitą metamorfozę. Kiedyś jej wygląd odstraszał, zmieniła się nie do poznania

Następna strona