Rolnik szuka żony. MEMY, których widzowie nie zapomną

Rolnik szuka żony
Instagram.com/@vogule.poland
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

"Rolnik szuka żony" to jeden z najbardziej lubianych programów rozrywkowych TVP. Ostatnio zakończyła się piąta edycja polskiej wersji i nie przeszła bez echa. W tej serii widzów wyjątkowo rozbawiło wiele wątków. W związku z tym internauci stworzyli prześmiewcze MEMY. Dzięki uprzejmości Vogule Poland przygotowaliśmy najlepsze z nich.

Pierwotnie program był emitowany tylko w Wielkiej Brytanii pod nazwą "The Farmer Wants a Wife". W Polsce było już 5 edycji, a producenci zapowiadają następną. Nie obyło się bez zabawnych sytuacji i niespodziewanych scen. Początkowo oglądających zszokował Jan, uczestnik, który pozwalał sobie na zbyt frywolne gesty wobec kandydatek mieszkających na jego gospodarstwie. Jego zachowanie wywołało oburzenie opinii publicznej. Zarzucono mu seksizm.

Bez wątpienia inną ciekawą postacią była kandydatka na partnerkę Krzysztofa, Jessica. Wielu widzów oglądało program głównie ze względu na jej udział. Zadbana brunetka często zadziwiała swoimi roztropnymi wypowiedziami, pasjami i światopoglądem. Mimo wszystko bardzo się starała, a została odtrącona i Krzysztof podziękował jej za udział. Internauci podeszli do sprawy bardzo emocjonalnie. Jessica była oburzona zachowaniem rolnika, mówiąc: "Ja się tyle przygotowywałam, goliłam. Mogłeś mi to na początku powiedzieć, a nie na koniec. Chciałam ładnie wyglądać".

Z kolei Grzegorza spotkało kilka niespodzianek. Podczas wstępnych spotkań nie rozpoznał dwóch kandydatek. Wszystko przez to, że wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Rolnik był zawiedziony, ponieważ czytając list od jednej z nich, był zachwycony i przekonany, że to samo poczuje na żywo.

Ostatni odcinek wzbudził wiele kontrowersji. Nikt nie spodziewał się wyborów poszczególnych uczestników. Marek spośród trzech kandydatek wybrał tę, która wydawała się najmniej zainteresowana związkiem i relacją z nim. W mediach krążyły plotki, że Łukasz znał się z jedną z kobiet przed programem i niepotrzebnie narobił nadziei Paulinie. Przed finałem dwie kobiety wyjechały od Jana z własnej woli. Nie chciały czekać na jego decyzję, bo były już przekonane, kogo wybierze.

Wypowiedzi, zabawne sytuacje i komentarze kandydatek dostarczyły internautom znakomitego materiału na memy. Specjalnie dla Was razem z redakcją Pikio wybraliśmy te najzabawniejsze.

Następna strona