Małgosia z Rolnik szuka żony wygląda obłędnie po ciąży. Niesamowite zdjęcia

rolnik szuka żony
Youtube.com/Rolnikszukażony
Wstecz

1 z 9

Dalej

Rolnik szuka żony to program, który od momentu pojawienia się na antenie wzbudza wiele emocji. W czwartej edycji poznaliśmy Małgorzatę, która w programie znalazła swoją miłość. Kobieta niedawno urodziła syna i pochwaliła się na Instagramie zdjęciami swojej sylwetki po porodzie. Fotografie wzbudziły w obserwatorach wiele emocji.

Rolnik szuka żony to dokumentalny program rozrywkowy, który jest polskim odpowiednikiem The Farmer Wants a Wife. Emitowany jest na antenie TVP1 od 2014 roku. Przez te 5 lat zgromadził sporą rzeszę odbiorców, którzy z niecierpliwością wyczekują nowego odcinka.
Z każdym kolejnym sezonem program miał coraz większą oglądalność i cieszył się popularnością. Znaczna część odbiorców zaczynała żyć tym reality show i emocjonalnie przywiązywać się do bohaterów. Fora internetowe grzmiały od dyskusji, spekulacji i opinii.

W programie rolnicy poszukują miłości, z którą będą mogli spędzić resztę życia. Jak wiemy, dużej części się to nawet udaje.

W czwartej edycji poznaliśmy rolniczkę, która szukała męża. Małgosia Borysewicz nazywała się rolnikiem na szpilkach. Ta niesamowicie sympatyczna dziewczyna zgromadziła wielu fanów, którzy wpierali ją w każdej sytuacji i mocno trzymali za nią kciuki.

Małgorzata i Paweł Borysewicz to jedna z par, które w programie Rolnik szuka żony odnalazły miłość. Niedługo po zakończeniu emisji programu para wzięła ślub. Kilka tygodni temu ich życie przewróciło się o 180 stopni, bo na świat przyszedł ich pierwszy syn. Dumna mama od razu pochwaliła się na Instagramie swoją pociechą. Wiemy już, że syn zakochanych ma na imię Rysio.

Rolniczka na portalach społecznościowych, które prowadzi lubi dzielić się z odbiorcami swoimi przemyśleniami odnośnie do macierzyństwa. Kobieta szanuje jednak swoją prywatność i w Internecie nie ukazało się jak do tej pory żadne zdjęcie, na którym widać twarz jej syna. Możemy jedynie zobaczyć rączkę chłopca. Małgosia wyznała też, że sam poród był trudnym doświadczeniem, ale widok nowo narodzonego dziecka wszystko jej wynagrodził.

Internauci szybko zwrócili uwagę na wygląd gwiazdy programu po porodzie. Kobieta może pochwalić się świetną figurą, a wiele kobiet zachodzi w głowę, jak ona to zrobiła. Razem z redakcją Pikio wybraliśmy zdjęcia, na których doskonale widać jaką sylwetką może pochwalić się Gosia.

Kliknij "Następna Strona". 

Następna strona