Od uroczej dziewczynki, do skandalistki. Kontrowersyjna przemiana Roksany Węgiel

roksana węgiel
Instagram.com/roxie_wegiel
Wstecz

1 z 10

Dalej

Roksana Węgiel to jedna z najmłodszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Mając 13 lat, wygrała polską edycję The Voice Kids oraz Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Osiągnięcie tak dużego sukcesu w młodym wieku może odbić się na przyszłości młodej piosenkarki. Chociaż od rozpoczęcia jej kariery minął dopiero rok, młoda Roksana już bardzo się zmieniła. Jej postawa budzi wiele kontrowersji i skrajnych emocji. Przedstawiamy szokującą przemianę młodej gwiazdy.

Roksana Węgiel należy do tych celebrytek, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Piosenkarka chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem. Pokazuje, czym zajmuje się na co dzień jako zwykła nastolatka. Na swoim profilu zgromadziła 661 tysięcy obserwatorów, którzy na bieżąco śledzą poczynania piosenkarki. Roksana przedstawia również kulisy swojej sławy, co może być ciekawym tematem dla jej rówieśniczek, które podobnie jak ona kiedyś, marzą o wielkim sukcesie.

Artystka jak każda dziewczyna interesuje się modą. W 2018 roku zaprezentowała własną kolekcję ubrań "Roxie" którą stworzyła we współpracy z jedną z popularnych marek odzieżowych. W tym roku została ambasadorką marki młodzieżowej St. Right.

Najbardziej burzliwe dyskusje budzą właśnie stylizacje piosenkarki. Wielu uważa, że jak na swój wiek ubiera się zbyt odważnie. Czasami stroje, w których pokazuje się na scenie, rzeczywiście są lekką przesadą, co nie umyka obserwatorom Roksany. Internauci zawsze zwracają uwagę na każdy szczegół jej kreacji, komentując, że strój nie jest odpowiedni do wieku artystki i że wygląda zbyt wulgarnie.

W momencie, gdy zaczynała swoją karierę, uchodziła za skromną nastolatkę, z biegiem czasu jednak zaczęła "pokazywać rogi". Roksana Węgiel od pewnego czasu musi mierzyć się ze sporą ilością negatywnych komentarzy kierowanych pod swoim adresem.

- Mówisz tak "Bądź sobą", a udajesz jakąś czterdziestkę. To nie jest twój styl - wytykają internauci.

Trzeba przyznać, że nastolatka rzeczywiście przeszła kontrowersyjną przemianę, która nie spodobała się fanom będącym z gwiazdą od samego początku jej kariery. Jeśli w wieku 14 lat Roksana podbija scenę muzyczną i budzi tyle skrajnych emocji, co dopiero będzie za 10 kolejnych lat.

Artystce chyba odpowiada taki sposób promowania swojej osoby, polegający na wywoływaniu skandali. Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy przegląd kontrowersyjnych stylizacji Roksany.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona