Zdjęcia z 15. urodzin Roksany Węgiel obiegły internet. Fani nastolatki zdębieli, kiedy zobaczyli ostatnie

Roksana Węgiel świętuje 15. urodziny
instagram/roxie_wegiel/
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Impreza niespodzianka dla Roksany

Roksana Węgiel zapowiedziała niedawno, że chce zrobić sobie krótką przerwę w karierze i nie będzie przez jakiś czas koncertować ani brylować na salonach. Fani nie kryli swojego smutku, jednak pokrzepiający był dla nich fakt, że nastolatka zdecydowała zachować aktywność mediach społecznościowych, gdzie wciąż regularnie zamieszcza nowe fotki, pokazując "co u niej słychać". Ostatnie publikacje wzbudziły spore emocje wśród jej obserwatorów, bowiem młoda wokalistka pochwaliła się swoją imprezą niespodzianką z okazji 15. urodzin. 

Roksana Węgiel okazała się objawieniem polskiej sceny, choć miała zaledwie 14. Mimo tak młodego wieku może poszczycić się niebywałymi osiągnięciami, chociażby takimi jak: zwycięstwo w "The Voice Kids" czy na Eurowizji Junior, co zapoczątkowało jej karierę. 

Od tego czasu nastolatka coraz lepiej radzi sobie w świecie show-biznesu, w czym pomagają jej rodzice. Jak wiadomo sprawują też pieczę nad jej pokaźnymi zarobkami. Nie trudno się domyślić, że Roksanie nie jest łatwo godzić obowiązki zawodowe ze szkołą, dlatego jej nagła decyzja o chwilowej przerwie zdaje się w pełni uzasadniona. W czasie wywiadów Roksana Węgiel podtrzymywała, że w natłoku pracy wsparcie bliskich jest dla niej najważniejsze, a ci po raz kolejny okazali się niezawodni. 

11 stycznia wokalistka obchodzi swoje 15. urodziny, choć świętowała już dzień wcześniej. Na Instagramie pochwaliła się fotkami z przyjęcia-niespodzianki, które zorganizowali dla niej bliscy. Były balony tworzące napis "Happy Birthday", czyli "Wszystkiego Najlepszego", urodzinowe czapeczki, przekąski i tort, który bez dwóch zdań robił największe wrażenie. Cukrowa miniatura Roxie odbiera mowę, a jeśli chcesz zobaczyć imprezowe fotki Roksany Węgiel, koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć urodzinowe zdjęcia Roksany Węgiel. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Kotońska z Goggleboxa przeszła niesamowitą metamorfozę. Kiedyś jej wygląd odstraszał, zmieniła się nie do poznania
  2. Pamiętasz kultowe polskie dobranocki? Teraz nie robią takich bajek, łezka się w oku kręci
  3. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Następna strona