Rodzina zastępcza skończyła już 20 lat! Tak zmienili się jej aktorzy

Rodzina zastępcza
youtube.com/atm rozrywka
Wstecz

1 z 12

Dalej

"Rodzina zastępcza" jest prawdopodobnie jedną z najbardziej popularnych polskich produkcji emitowanych na antenie Polsatu. Charakterystyczne postacie wielu widzom zapadły w pamięć. Po zakończeniu emisji serialu losy grających je aktorów potoczyły się różnie. Niektórzy z nich zmarli, inni wycofali się z show-biznesu. Zapraszamy do naszej galerii, w której przekonacie się, jak członkowie serialowej rodziny Kwiatkowskich zmienili się po latach.

"Rodzina zastępcza" jest serialem, który zyskał swoją popularność nie tylko dzięki dobrej fabule, ale również utalentowanym aktorom. Niestety, dla niektórych z nich był to niemalże ostatni etap kariery zawodowej.

Produkcja miała w swojej obsadzie wiele docenianych i popularnych gwiazd. Wśród nich znalazły się m.in. dwie osoby, których głosy kojarzą zapewne wszyscy miłośnicy filmów animowanych i gier wideo. Mowa oczywiście o Piotrze Fronczewskim oraz Jarosławie Boberku. Ten drugi w serialu wcielił się w przyjaznego policjanta, który zawsze miał potrzebę rozmawiać o swoich problemach. Obaj panowie nadal aktywnie działają w polskim show-biznesie. Jednak nie wszyscy w obsadzie chcieli kontynuować swoją karierę aktorską.

Z pewnością do tego typu przypadków możemy zaliczyć Aleksandra Ihnatowicza, który w serialu zagrał Remka. Aktor tuż po zakończeniu swoich występów w "Rodzinie zastępczej" postanowił, że w pełni poświęci się nauce. Z tego powodu nie przyjmował on już żadnych nowych propozycji w późniejszym czasie. Produkcja Polsatu stała się ostatnią, w jakiej wystąpił. Artysta skończył studia związane z programowaniem i kilka lat pracował w firmie zajmującej się badaniem Internetu.

-Już na studiach zacząłem zajmować się programowaniem. Najpierw wyjeżdżałem na praktyki za granicę. Po powrocie uzyskałem tytuł inżyniera i znów wyjechałem nad Tamizę, tym razem jednak na dłużej. Mogłem tam zostać, postanowiłem jednak wrócić do Warszawy i skończyć studia magisterskie. Kiedy już się to stało, zacząłem pracować w firmie, która zajmowała się badaniem internetu. Pracowałem tam przez pięć lat - powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Agora".

Oczywiście, w obsadzie znaleźli się również artyści, którzy dobrze wykorzystali swoją szansę po sukcesie produkcji. "Rodzina zastępcza" dała im rozpoznawalność, dzięki której mogli dalej rozwijać się m.in. jako aktorzy. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie, jak  gwiazdy serialu zmieniły się po latach.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona