Rodzina królewska najadła się wstydu! Głośne skandale wstrząsnęły Brytyjczykami

Skandale rodziny królewskiej
youtube.com/Royal Reviewer
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Od bardzo wielu lat rodzina królewska zmaga się z mniejszymi lub większymi skandali. Media starają się śledzić jej członków na każdym kroku, aby tylko nie przegapić kolejnych niestosownych zachowań. Niestety, ich nieostrożność lub wybryki już nie raz zostały uwiecznione na zdjęciach. Księżna Kate oraz książę Harry przekonali już się o tym, wielokrotnie pojawiając się na pierwszych stronach gazet. Królowa Elżbieta II z pewnością nie jest zadowolona z tych wydarzeń. Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie najgłośniejsze afery związane z dynastią Windsorów.

Królowa Elżbieta II z pewnością nie ma spokojnej głowy ze względu na skandale, które towarzyszą jej rodzinie od bardzo wielu lat. Jedną z pierwszych, a zarazem najgłośniejszych afer była z pewnością ta związana z Edwardem VIII, który zrzekł się tronu.

Edward VIII wstąpił na tron w 1936 roku, po śmierci swojego poprzednika. Niestety, niecały rok później zrzekł się wykonywania swoich królewskich obowiązków. Powodem tej decyzji był brak możliwości poślubienia ukochanej. Kościół nie wyraził zgody na ślub, gdyż wybranka króla była rozwódką.

-Uwierzcie mi, gdy mówię do was, że uznałem za niemożliwe dźwiganie wielkiego ciężaru odpowiedzialności bez pomocy i wsparcia kobiety, którą kocham - powiedział podczas swojej pożegnalnej audycji radiowej.

Kolejny skandal, z którym rodzina królewska musiała sobie poradzić, było zakończenie związku małżeńskiego pomiędzy księciem Karolem a księżną Dianą. Mężczyzna od samego początku kochał inną kobietę, a do ślubu został ponoć przymuszony przez bliskich. W 1996 roku doszło do ich rozwodu, który odbił się szerokim echem.

W ostatnich latach rodzina królewska również doświadczyła wielu sytuacji, które negatywnie odbiły się na wizerunku Korony. Książę Harry i księżna Kate wielokrotnie pojawiali się na pierwszych stronach gazet. Oboje zostali sfotografowani bez ubrań, ale to nie wszystko. Potencjalny następca tronu został również uwieczniony na zdjęciach w stroju ze swastyką na ramieniu.

Rodzina królewska aktualnie również zmaga się z plotkami, z których Korona z pewnością nie jest zadowolona. Internauci twierdzą, że księżna Meghan udaje ciążę, a według doniesień magazynu "Globe" królowa chciałaby jej rozwodu z księciem Harry'm. Myślicie, że to prawda? Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie najgłośniejsze skandale związane z członkami najważniejszej brytyjskiej rodziny.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona