Najmroczniejsze sekrety rodziny królewskiej. Upośledzenia umysłowe, sfingowanie śmierci i wiele innych

Rodzina królewska
Pixabay @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Rodzina królewska fascynuje ludzi na całym świecie. Życie członków rodu Windsorów nie jest jednak tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wręcz przeciwnie, można się doszukać wielu zdrad, intryg i afer, które bardzo często przekraczały granice jakiejkolwiek moralności. Wiele z nich przez lata próbowano tuszować i ukryć przed światem. Przedstawiamy najmroczniejsze sekrety brytyjskiego rodu. 

Rodzina królewska w ostatnich latach doświadczyła wielu sytuacji, które mogły negatywnie odbić się na ich wizerunku. Członkowie rodu niejednokrotnie zaszczycali swoją obecnością pierwsze strony kolorowych gazet. Nie zawsze były to nagłówki mówiące o ich wspaniałym życiu, dużo częściej były to tytuły obnażające ich tajemnice, bądź wstydliwe fakty. 

Trudno ukryć, że rzeczywistość królewskich pałaców nie wygląda tak dobrze, jak większości mogłoby się wydawać. Od wieków osoby powiązane pokrewieństwem z monarchą padały ofiarami spisków, zdrad i stały w centrum innych różnego rodzaju afer. 

Nie da się ukryć, że skandale w rodzinie królewskiej stały się niemalże codziennością, gdy do Pałacu przybyła amerykańska aktorka Meghan Markle, żona księcia Harry'ego. Opinię publiczną wzburzył sam fakt, że arystokrata zamierzał poślubić starszą od siebie rozwódkę. Przez bardzo długi czas było to tematem numer 1 w mediach. Na ślubie księcia i księżnej Sussex również nie brakowało skandali związanych z wizerunkiem. Media podawały, że książę Harry postąpił wbrew etykiecie, zestawiając swój zarost z wojskowym mundurem. Wielu Brytyjczyków wytrzeszczyło oczy ze zdziwienia, gdy podczas royal wedding zaśpiewał chór gospel. Królowa Elżbieta II z pewnością nie ma spokojnej głowy ze względu na afery, które towarzyszą jej rodzinie od wielu lat. 

Razem z redakcją Pikio, postanowiliśmy zebrać najgłośniejsze skandale w tej galerii. Po zapoznaniu się z niektórymi możecie nieco zmienić postrzeganie królewskiej rodziny. 

Kliknij "Następna Strona" i poznaj pierwszy z nich.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Po śmierci właściciela pies codziennie uciekał z domu. Syn poszedł za zwierzakiem i odkrył prawdę, która rozdziera serce
2. 5 rzeczy, których para młoda pod żadnym pozorem nie powinna robić na swoim weselu. Nie wszystkie są tak oczywiste
3. Płacili jej 10 zł za stosunek. Historia brutalnych gwałtów na orangutance
 

Następna strona