Harry i Meghan potraktowali królową w najgorszy sposób. Nie ma już dla nich powrotu, koniec

Rodzina królewska, Meghan i Harry
instagram.com sussexroyal
Wstecz

1 z 6

Dalej

Harry i Meghan potraktowali królową w najgorszy sposób

Rodzina królewska nie znika z pierwszych stron tabloidów od momentu tzw. megxitu. Gdy media z całego świata obiegła wieść o nagłej i niespodziewanej decyzji pary Sussex, w której to postanowili opuścić rodzimy kraj księcia, śmiało można rzec, że otworzyli w ten sposób puszkę Pandory. Po dziś dzień dyskusje nie cichną, a wręcz pojawia się ich coraz więcej. 

Brytyjska rodzina królewska niemal rozsypała się na kawałki przez decyzję księcia Harrego i Meghan Markle. Wszystko zaczęło się od kontrowersyjnego ślubu z amerykańską aktorką, później mówiono o jej nieprzestrzeganiu królewskiego protokołu, sporze między Sussexami, a księciem Williamem i małżonką, aż w końcu wydarzyło się coś, czego nie spodziewał się nikt. Meghan i Harry podjęli bowiem decyzję o opuszczeniu Wielkiej Brytanii i przeprowadzce do Kanady, gdzie mieli usamodzielnić się finansowo i odciąć się od wścibskich mediów. 

Nie minęło kilka miesięcy od burzliwej przeprowadzki, a prasę obiegły kolejne informacje o ex-Sussexach. Z informacji Pudelka, powołującego się na doniesienia zagranicznych mediów wynika, że Harry nie ma już czego szukać na Wyspach. Wraz z małżonką potraktował królową Elżbietę II w okropny sposób paląc tym samym za sobą wszystkie mosty prowadzące to rodzimego kraju. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję, ważne było zwłaszcza jedno miasto. Polacy nie będą zadowoleni
  2. Tuż przed śmiercią matka Teresa zdradziła prawdę o księżnej Dianie. Smutne, mało kto się dowiedział
  3. Zobaczył piękną dziewczynę tańczącą na dachu. Chwilę potem podjął decyzję, która zmieniła ich życie
Następna strona