Książę Karol żył w czworokącie. Była w nim też jego siostra

Autor Andżelika Wróblewska - 27 Listopada 2019

Rodzina królewska jest tematem, który uwielbia kolorowa prasa na całym świecie. W tabloidach aż huczy od różnorakich plotek na ich temat. Rozpoczynając od rozwodów, przez romanse aż po inne większe lub mniejsze skandale, które miały miejsce już na samym początku istnienia Royalsów. Do czerwoności rozgrzewa informacja o czworokącie księcia Karola, w którym była również jego siostra. To nie do pomyślenia, co się tam działo te kilkanaście lat wstecz.

Rodzina królewska już od wielu lat jest na językach całego świata. Od jakiegoś czasu często można usłyszeć jakieś wieści prosto z Wysp Brytyjskich, które powodują ogromne poruszenie. Mieszkańcy Pałacu bardzo często są obiektami plotek, a na światło dzienne co chwilę wychodzą jakieś smaczki sprzed lat. Skandale, romanse, rozwody, zdrady i inne kontrowersje trzymają się ich od najstarszych pokoleń i są chętnie komentowane przez wielbicieli na całym świecie.

Książę Karol przez długi czas ukrywał swoje prawdziwe uczucia, jakimi darzył pewną kobietę, którą nie była księżna Diana. Ich zakazana miłość była przez lata ukrywana przed opinią publiczną. Kulisy początku ich relacji zostały ukazane w jednej z najnowszych produkcji Netflixa.

Okazuje się jednak, że romans, który przetrwał lata małżeństwa księcia Karola z księżną Dianą, nie był jedynym w rodzinie królewskiej. W tym samym czasie z oficjalnym chłopakiem kochanki Karola spotykała się inna koronowana głowa. Ten czworokąt przeszedł do historii, gorąco się robi na samą myśl.

Kliknij Następna Strona, żeby poznać szczegóły tej tajemniczej relacji.


ZOBACZ TAKŻE:
1. Syn prezydenta pod ostrzałem. Odkryli, że ma wyjątkowo wyuzdane hobby, zdjęcia mogą być wstrząsem
2. Zostawiła włączoną kamerę, by zobaczyć, co jej pies robi kotu. Obejrzała nagranie i padła
3. O ustach tej dziewczyny mówią wszyscy. Ale dopiero przyglądając się z bliska zrozumiesz czemu
4. Twierdzi, że nie jest człowiekiem tylko szczeniakiem. Aż się niedobrze robi na widok jego miski, porażające zdjęcia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News