Rodzina królewska musi tego żałować. Wielka Brytania poznała jej mroczne sekrety

Autor Paweł Rumiński - 9 Stycznia 2019

Rodzina królewska fascynuje ludzi na całym świecie, stanowiąc dla wielu niedościgniony wzorzec pod każdym względem. Życie członków monarszego rodu nie jest jednak tak kolorowe, jak może nam się wydawać. Wręcz przeciwnie, możemy doszukać się w nim wielu zdrad, intryg, afer, które zdają się przekraczać wszelkie granice przyzwoitości i dobrego smaku. Wiele z nich próbowano tuszować i ukrywać przed światem. Mimo to brytyjska opinia publiczna wcześniej czy później poznawała szokujące historie o przedstawicielach dynastii Windsorów. Przedstawiamy najmroczniejsze sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej.

Rodzina królewska w ostatnich latach doświadczyła wielu sytuacji, które mogły negatywnie odbić się na wizerunku Korony. Książę William i księżna Kate zaszczycali swoją obecnością pierwsze strony kolorowych gazet. Oboje zostali sfotografowani bez ubrań, ale jak się okazuje to dopiero kropla w morzu skandali, które skrywa rodzina monarchów.

Królowa Elżbieta, książę Karol, książę William, księżna Kate to tylko niektóre postaci brytyjskiej rodziny królewskiej, które na co dzień stanowią obiekt niesamowitego wręcz zainteresowania mediów i nieograniczonego podziwu wielkich mas wielbicieli. Ludzie z różnych krajów przywykli śledzić życie przedstawicieli monarszego rodu, które na tle ich szarej codzienności wydaje się niezwykle egzotyczne i bajkowe.

Trudno ukryć, że rzeczywistość królewskich pałaców nie wygląda tak dobrze, jak na okładkach tabloidów. Od wieków osoby powiązane pokrewieństwem z monarchą padały ofiarami spisków, zdrad i stały w centrum innych różnego rodzaju afer. Nie inaczej było w przypadku brytyjskiej rodziny królewskiej, która obecnie cieszy się tak wielką popularnością na świecie. W tej kwestii paradoksalnie przez stulecia nie zmieniło się aż tak wiele, jak powszechnie przywykło się sądzić.

Ostatnio Pałacem Buckingham wstrząsają doniesienia na temat rzekomego rozwodu księcia Karola i księżnej Camilli. Gdyby plotki potwierdziły się, na wizerunku brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiłaby się kolejna wielka rysa. Trudno zapomnieć, że wiele lat temu to właśnie romans księcia Karola z jego obecną małżonką oburzał wielu, a zwłaszcza tych, którzy pragnęli szczęścia księżnej Diany. "Królowa ludzkich serc" małżeństwa z synem królowej Elżbiety zdecydowanie nie mogła zaliczyć do udanych.

Skandale w rodzinie królewskiej stały się niemal codziennością, gdy do Pałacu przybyła amerykańska aktorka Meghan Markle, żona księcia Harry'ego. Sam fakt, że arystokrata zamierzał poślubić starszą od siebie rozwódkę, był już tematem numer 1 w mediach. Na ślubie księcia i księżnej Sussex również nie brakowało małych skandali wizerunkowych. Media podawały, że książę Harry postąpił wbrew etykiecie, zestawiając swój zarost z wojskowym mundurem. Wielu Brytyjczyków oniemiało również, gdy podczas royal wedding zaśpiewał chór gospel.

Obecność Meghan Markle na dworze to tak naprawdę nieustanne pasmo skandali. Mediom udało się dotrzeć do odważnych zdjęć księżnej Sussex, które zostały zrobione długo przed ślubem z księciem Harry'm. Dla królowej Elżbiety musiało to być ogromne zaskoczenie tym bardziej że królewska etykieta nie przewiduje ujawniania skandali z przeszłości.

W ostatnim czasie na pierwszym planie znajdowała się księżna Kate i książę William. Wszystko przez wstrząsające doniesienia o rozwodzie uwielbianej pary, która przez wiele osób postrzegana jest jako wzór miłości małżeńskiej. Kilka miesięcy temu brytyjskie media zaczęły spekulować, że książę William wdał się w romans z najlepszą przyjaciółką księżnej Kate, Rose Hanbury. Sami zainteresowani nie wypowiedzieli się na ten temat, jednak opinia publiczna nie daje za wygraną i plotki na temat księcia i księżnej Cambridge już dawno zaczęły "żyć swoim życiem".

Królowa Elżbieta II z pewnością nie ma spokojnej głowy ze względu na afery, które towarzyszą jej rodzinie od wielu lat. Jedną z pierwszych, a zarazem najgłośniejszych, była z pewnością ta związana z Edwardem VIII. Kolejny skandal, z którym rodzina królewska musiała sobie poradzić, było zakończenie związku małżeńskiego pomiędzy księciem Karolem a księżną Dianą.

Jakie mroczne sekrety skrywają jeszcze mury Pałacu Buckingham? Które sprawy położyły się największym cieniem na reputacji rodziny królewskiej? Przedstawiamy informacje, które członkowie rodziny królewskiej skrywali przez lata. Jaką prawdę o życiu osób o błękitnej krwi ukazują?

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News