Nie tylko księżna Diana i książę Karol. Oto najgłośniejsze rozwody w rodzinie królewskiej

Rodzina królewska
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Rodzina królewska słynie ze spektakularnych ślubów, nie należy jednak zapominać, że rozwody również nie umykają uwadze mediów. Większość z nich poprzedzona była głośnymi skandalami, które w mgnieniu oka obiegały świat. Te związki nie przetrwały, a ich miłość trwała zaledwie kilka lat. Przypominamy najgłośniejsze rozwody brytyjskiej royal family.

Rodzina królewska początkowo ukrywała wszystkie skandale, jakie jej towarzyszyły. Z biegiem lat jednak wszystko znacznie się zmieniło. Głównie za sprawą mediów, które w mgnieniu oka dzielą się takimi informacjami z milionami ludzi na świecie i przebiegłych paparazzi, którym nic nie umknie. Jeszcze jakieś sto lat temu nikt nie wyobrażał sobie związku księcia bądź księżniczki z rozwodnikiem. Dziś nikt nie ma wątpliwości, że te czasy już zdecydowanie minęły, czego dowodem z pewnością może być związek księcia Harry'ego z Meghan Markle czy małżeństwo księcia Karola z księżną Camillą. 

Niedawno rzecznik pałacu Buckingham poinformował, że jedni z członków royal family zdecydowali się na rozwód po 14 latach małżeństwa. Udało im się jednak utrzymać to w tajemnicy przez rok. Do wiadomości publicznej dopiero teraz wyciekają pikantne informacje o kulisach ich związku. 

Rodzina królewska nie jest tak idealna, jak wydawałoby się na pierwszy rzut oka. Większości wydaje się, że w ich życiu zawsze jest kolorowo i wszystko wygląda jak w pięknej bajce. Nic bardziej mylnego. Mają na swoim koncie liczne skandale, nieudane związki, zdrady i mnóstwo innych rzeczy, o których woleliby nie mówić. Tak samo, jak wszystkich ludzi czasami ponoszą ich emocje, a czasem zabawa. Chętnie dzielą się radosnymi nowinami, te gorsze jednak próbują uciszyć. 

Skandalem, według obowiązujących do niedawna reguł, byłby również związek Williama i Kate. Wybranka księcia pochodzi z rodziny, która nie posiada tytułów szlacheckich, niepisane prawo nakazywało także, aby książę poślubiał dziewicę. Dziś, po latach obyczajowych skandali i zdrad w rodzinie królewskiej, Windsorowie nie są już tak restrykcyjni. 

Brytyjska rodzina królewska słynie z ochrony prywatności i dbałości o wizerunek za wszelką cenę. W wieloletniej historii monarchii zdarzały się jednak liczne skandale i niewygodne tajemnice. W dzisiejszej galerii przedstawiamy najgłośniejsze rozwody, jakie miały miejsce w royal family, szczegóły niektórych z nich są naprawdę zaskakujące.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej o królewskich rozwodach. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Katarzyna Dowbor napisała książkę o mężczyznach swojego życia. "To wylewanie pomyj"
2. Gdzie mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Niejednemu zbieleje oko! [FOTO]
3. Julia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłych
 

Następna strona