Ależ różnica, słynny polski aktor poślubił 60 lat młodszą kobietę. Spotkała ich tragedia, nie są jedyni

Rodzina, różnice wieku
youtube/ empik
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Poślubił młodszą o 60 lat kobietę

Szczęśliwa i spokojna rodzina nie jest łatwym celem do osiągnięcia, gdy jedna lub obie strony brylują w medialnym świecie. Będąc osobą rozpoznawalną, trudno zapewnić sobie choć odrobinę prywatności. Ponadto celebryci muszą liczyć się z tym, że każdy ich gest, nawet taki jak wybór drugiej połówki, zostanie surowo oceniony przez opinię publiczną.

Czy rodzina i show-biznes to światy, które można ze sobą pogodzić? Zapewne wielu zadaje sobie to pytanie, widząc falę krytyki niekiedy zalewającą gwiazdy, które właśnie starają się ułożyć sobie życie. Poruszenie wzrasta, gdy w grę wchodzi spora różnica wieku - wówczas którejś ze stron zarzuca się nieszczerość w uczuciach, próbę wypromowania się, czy chrapkę na majątek partnera lub partnerki. W ogniu takich oszczerstw naprawdę trudno o spokój ducha, a tym bardziej o spokój w związku. Nie oznacza to jednak, że parom, którym przyszło zmierzyć się z podobnymi komentarzami, nie udało się rozwinąć szczęśliwej relacji. Warto również wspomnieć, że choć niektórym się to udało, sielankę przerwała nie krytyka internautów, a wielka tragedia. 

Jedną z szerzej komentowanych historii była historia Andrzeja i Kamili Łapickich, którzy sakramentalne "tak", mimo wielu przeciwności losu, powiedzieli sobie w 2009 roku. Opinia publiczna była wzburzona, że aktor jest starszy od swojej partnerki aż o 60 lat i, choć oboje podtrzymywali, że łączy ich wyjątkowe uczucie, obserwatorzy nie ukrywali, że szczerze w to powątpiewają. Nie zważając na krytyczne słowa zdecydowali się na ślub, jednak małżeńska sielanka nie trwała długo. Zaledwie 3 lata później Andrzej Łapicki zmarł. Łapiccy, mimo iż zdecydowanie się wyróżniają, nie byli jedną parą, której różnica wieku wzbudziła swego czasu sporo negatywnych emocji. 

Kliknij "Następna strona", by poznać kolejne pary. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marcin Maciejczak po wygranej w Voice Kids zdradził swoją tajemnicę. Wszystkim umknęła, a jest banalna
  2. Dla zdrowia są fatalnym połączeniem. Kawa z mlekiem czy jaja z ziemniakami są dopiero początkiem
  3. 5 rzeczy, które zawsze trzeba zrobić po stosunku. O większości z nich nie mieliście pojęcia

Następna strona