Wszyscy uciekali od "najwstrętniejszego" psa w mieście. Zmienił się w słodziaka po interwencji jednej rodziny

Rodzina
.
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Rodzina nie mogła przejść obojętnie obok tego biednego psiaka. Wszyscy ze strachu omijali go z daleka, uważali, że jest "najwstrętniejszym" psem w całym mieście. Odnaleziono go w fatalnym stanie. To prawdziwy cud, że udało mu się przeżyć. Przedstawiamy niesamowicie wzruszającą historię pozornie szpetnego czworonoga.

Rodzina, patrząc na tego pieska, poczuła się w obowiązku uratować mu życie. Mimo że był w opłakanym stanie i wyglądał naprawdę strasznie, nie zraziło ich to i przygarnęli go pod swój dach. Nikt nawet się nie domyśla, jakie piekło przeżył jako malutki szczeniaczek. Nie wiadomo dlaczego znalazł się na ulicy w tak okropnym stanie. Był wygłodzony i skrajnie zaniedbany. Błąkał się po ulicach, lecz nikt nie chciał mu pomóc ze względu na jego wygląd.

W końcu pies trafił na wspaniałych ludzi, było to małżeństwo. Markowi i jego żonie na widok tego cierpiącego psiaka dosłownie pękło serce. Nie mogli zostawić go na pastwę losu, chociaż spodziewali się najgorszego. Jego stan był tak tragiczny, że nawet weterynarze nie dawali mu zbyt dużych szans na przeżycie. Para postanowiła dać mu na imię Frodo.

- Był wychudzony, a na jego ciele znajdowało się mnóstwo pcheł i kleszczy. Nie mieliśmy pewności, czy przeżyje - relacjonuje kobieta.

Małżeństwo jednak nie zamierzało się poddawać i cały czas walczyło o jego życie. Piesek również każdego dnia dzielnie zmagał się z przeciwnościami. Jego historia jest niesamowita, to prawdziwy wyciskacz łez.

Aby dowiedzieć się, co wydarzyło się później, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Socha, Rusin, Górniak, Zapendowska. 16 spektakularnych zdjęć z dzieciństwa gwiazd
2. 10 staroświeckich zwyczajów z randek. Mężczyźni powinni do nich powrócić, a do 7 to już koniecznie!
3. 2 tyg. po urodzeniu z ich synem zaczęły się dziać straszne rzeczy. Lekarze postawili diagnozę, która ścięła ich z nóg
4. Wyzywali ją od wielorybów. Schudła 80 kilogramów i teraz wygląda jak supermodelka, jej zdjęcia oszałamiają
 

Następna strona