20 najlepszych zdjęć rodzinnych odtworzonych po latach. 17. było najtrudniejsze do wykonania

Zdjęcie 1
Screen/ Lolmania
Reklama
Wstecz

1 z 21

Dalej

Zdjęcie 1

Rodzina uwieczniona na zdjęciu to nie zawsze musi być piękna fotka, na której wszyscy pozują szeroko uśmiechnięci i odświętnie ubrani na tle doskonałej scenografii. Kto przeglądał swoje archiwa, ten wie. I chyba zawsze oglądanie starych zdjęć budzi uczucie tęsknoty za dawnymi czasami. 

Wydaje się, że stare zdjęcia mają trochę inną moc oddziaływania, niż te robione współcześnie przy pomocy telefonów komórkowych. Fakt, że nie było możliwości masowego robienia fotografii sprawia, że każda fotka z dawnych czasów wydaje się specjalna, ważniejsza. Przecież dla uchwycenia tego akurat momentu poświęcono jedną z klatek kliszy. Nie każdy już pamięta czasy, gdy na wakacje wyjeżdżało się ze świadomością, że cały wyjazd można uwiecznić na 30 zdjęciach, a każde musi być dopracowane - żadnego podglądu, live photo, filtrów i tego rodzaju nowoczesnych wynalazków. Co więcej, nie mieliśmy pojęcia, jak nasze zdjęcia wyszły, dopóki nie zostały wywołane przez eksperta. Nie da się ukryć, że to trochę inna sytuacja, niż obecnie, gdy zrobiona przez nas fotka tafia za pośrednictwem chmury do całej rozsianej po świecie rodziny.

Nie dało się uniknąć sytuacji, gdy do albumów rodzinnych trafiały niezbyt idealne fotografie, ale na pewno każde z nic ma swoją historię. Przeglądając je teraz, można przywołać tamte chwile, uświadamiając sobie przy okazji, jak szybko mija czas.

Niektórzy internauci postanowili ożywić wspomnienia. Coraz bardziej popularne są w Sieci rekonstrukcje starych fotografii z dzieciństwa przez dorosłych już ludzi. Niektóre odwzorowane są bardzo starannie, z dokładnością do ubioru, w jaki kilka-kilkanaście lat temu wystąpiło się przed obiektywem. Powtarzane są pozy, czasem najbardziej akrobatyczne, które dzieciom nie sprawiały problemu, a po latach przychodzą z trudnością. Efekty są niesamowite! Oto kilka z przykładów rekonstrukcji dawnych fotek. Pozujący musieli mieć doskonałą zabawę.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć kolejne zdjęcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chciał się oświadczyć swojej dziewczynie. Przeczytał sms-y w jej telefonie i kilka godzin później już nie żył
  2. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, "Za taki żart można stracić pracę"
  3. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

Następna strona