Zostawił rodzinę, bo zakochał się w gumowej lalce. Do sieci trafiły zdjęcia, co z nią wyprawia, odbierają mowę

Rodzina, zostawił ich dla gumowej lalki
popularne @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Zostawił rodzinę dla gumowej lalki

Rodzina i najbliżsi są dla nas ogromnym wsparciem w trudnych sytuacjach i to właśnie oni, często jako jedyni, są w stanie zaakceptować nawet najbardziej absurdalną, podjętą przez nas decyzję. Bywają jednak takie sytuacje, gdy trudno jest zabiegać o akceptację bliskich, bowiem droga, którą niektóre osoby zamierzają podążać, jest nie tylko szokująca, ale również krzywdząca dla nich samych i innych.

Pewna rodzina przekonała się na własnej skórze, że z dnia na dzień można stać się dla kogoś zupełnie bezwartościowym. 61-letni Senji Nakajima porzucił bowiem swoją żonę i dwójkę dzieci, bo zakochał się w innej "kobiecie". Niemal w jednej chwili podjął decyzję, że opuszcza dom i wyprowadza się ze swoją nową ukochaną. 

Nikt chyba jednak nie był w stanie przewidzieć, że wybranką jego serca jest gumowa lalka. Japończyk zakochał się w niej do szaleństwa, a pierwszy raz ich ścieżki zetknęły się 6 lat temu. Zdaniem 61-latka od razu między nimi zaiskrzyło. Senji nadał ukochanej imię Saori i postanowił, że będzie dbał o nią najlepiej, jak potrafi.  

Japończyk kąpie swoją lalkę, pielęgnuje ją, regularnie zmienia jej ubrania i kupuje nowe. Oczywiście nie zapomina, że każda kobieta uwielbia o siebie dbać, dlatego wykonuje jej też rozmaite fryzury. Gdyby tego było mało, Senji często zabiera ją na wycieczki, spacery do parku czy zwyczajnie do sklepu. 

By poruszanie się było dla jego ukochanej łatwiejsze, zakupił wózek inwalidzki. Dba nie tylko o jej komfort, ale i bezpieczeństwo, dlatego gdy jadą razem samochodem, zapina jej pasy. Wiele zdjęć Japończyka i jego gumowej miłości obiega internet, a ludzie na całym świecie nadal nie mogą w to uwierzyć. Zdaniem wielu mężczyzna jest po prostu szalony, jednak on nie dostrzega w swoim zachowaniu niczego dziwnego. 

Nie najlepiej z tym faktem czuje się również jego rodzina, która została odrzucona i zastąpiona lalką. Musiało minąć wiele czasu, nim choć w niewielkim stopniu zaakceptowali wybór 61-latka.

Kliknij "Następna strona", by przyjrzeć się zaskakującej miłości. 

ZOBACZ TAKŻE: 

1. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani
2. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
3. Kot bardzo często ociera się o Twoje nogi? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość

Następna strona