Po 15 latach rodzina porzuciła go w schronisku i zabrała stamtąd młodszego psa. Nagrali reakcję porzuconego zwierzaka, rozdziera serce

Rodzina
pinterest
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Rodzina porzuciła psa po 15 latach

Rodzina po 15 latach postanowiła oddać swojego psa do schroniska. Ich czworonożny przyjaciel stał się dla nich problemem, którego chcieli się jak najszybciej pozbyć. Schronisko, w którym się pojawili, przyjęło ich psa. Reakcja psiaka jest przerażająca.

Cookie został oddany do schroniska San Bernardino City Animal Shelter. Rodzina, która nie chciała już mieć go w domu, podała powód dla którego oddają pupila. Suczka trafiła do schroniska, bo jego opiekunowie nie chcieli posiadać starego psa. Jak sami stwierdzili, ma już 15 lat i pewnie niedługo umrze, a oni nie chcą na to patrzeć. Wolą jej braciszka, Laba, młodszego czworonoga, który nie będzie chorować i tak szybko nie odejdzie.

Schronisko przyjęło starszego psa, wolontariusze zdawali sobie bowiem sprawę, że jeżeli go nie wezmą, pies najprawdopodobniej zostanie przywiązany do drzewa, gdzie czeka go pewna śmierć. Woleli się zająć psim staruszkiem i chociaż spróbować znaleźć mu nowy dom. Liczyli na to, że nowa rodzina będzie o wiele bardziej kochająca oraz na tyle wyrozumiała, by dać Cookie wiele miłości mimo jej wieku.

Gdy suczka została pozostawiona w schronisku, nie potrafiła zrozumieć dlaczego nie wraca do domu. Zaczęła przeraźliwe płakać. Doskonale wiedziała, że jej rodzina już po nią nie wróci, a ona zostanie w schronisku, czekając na adopcję.

Kliknij "Następna strona", by poznać dalsze losy psiego seniora.

źródło: webniusy

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najdziwniejsze rzeczy, jakie można zobaczyć w autobusach. Widok niektórych sprawi, że zaczniecie chodzić pieszo
2. 12 najbardziej niezwykłych mieszanek ras psów. 9. i 10. są szczególnie urocze, ciężko oderwać wzrok
3. Chłopczyk od razu po urodzeniu wyglądał jak 80-latek. Lekarze z bólem serca wyznali, co mu się stało
4. Cierpisz na częste infekcje dróg moczowych? To może być objaw raka szyjki macicy, inne objawy jeszcze łatwiej przeoczyć
 
 

Następna strona