12 najmłodszych rodziców na świecie. Większość z nich to jeszcze dzieci, w głowie się nie mieści

Rodzice
lifebuzz.com
Wstecz

1 z 13

Dalej

Rodzice, którzy sami są dziećmi

Rodzice, których można zobaczyć w tej galerii, zadziwiają swoim wiekiem. To dwanaście przykładów ludzi, którzy zostali z różnych powodów rodzicami bardzo wcześnie. Znajdują się wśród nich rekordziści - najmłodsza na świecie mama i najmłodszy na świecie tata. Wszyscy z nich mają już swoje pociechy, chociaż sami jeszcze są dziećmi

Chłopiec ze zdjęcia to Alfie Patten, który razem ze swoją dziewczyną Chantelle Stedman zostali rodzicami w bardzo młodym wieku. Kiedy urodziło się ich pierwsze dziecko, tata miał zaledwie 13 lat, a mama 15. Chociaż ich wiek może zaskakiwać, to nie są oni najmłodszą parą, która postarała się o potomstwo. Najmłodsza dziewczynka, która urodziła dziecko, miała zaledwie 5 lat. Jest ona do tej pory najmłodszą osobą, która wydała na świat dziecko.

W przypadku Polski, najmłodszymi rodzicami zostali Ola i Piotrek. W momencie narodzin dziecka, ona miała 13 lat, a jej chłopak 17. Dzięki nadzwyczajnie łagodnemu wyroku sądowemu, mogli wspólnie zająć się wychowaniem dziecka. 

- Wiem, że będzie to synek. Chciałbym, by miał na imię Andrzej, po moim tacie, by być w zgodzie z tradycją. Jednak tę decyzję podejmiemy wspólnie z Olą, po narodzinach - mówił tata przed urodzeniem dziecka. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć kolejną parę rodziców. 

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały, biały piesek robi prawdziwą furorę w internecie. Wszystko przez jego sierść, wygląda jak urocza owieczka
  2. Co noc męczą Cię pikantne sny? Ich znaczenie jest zupełnie inne niż się wydaje, lepiej uważaj na siebie
  3. Pies ważył prawie 80 kg i ledwo mógł chodzić. Właściciele postanowili go odchudzić i pokazać jego metamorfozę, efekt zwala z nóg

źródło: zobaczto

Następna strona