Rodzice pokazali zdjęcia posiłków, jakie dzieci dostają w przedszkolach. Na widok niektórych robi się niedobrze

Rodzice
facebook/Przemek Wielgocki
Reklama
Wstecz

1 z 5

Dalej

Posiłki dla przedszkolaków

Rodzice zamieścili w internecie zdjęcia posiłków, które ich dzieci otrzymują w przedszkolach. Dania, które podawane są maluchom budzą przerażenie - nie tylko internautów, ale i specjalistów od żywienia. Dietetycy zgodnie twierdzą, że żadne dziecko, które jest w fazie rozwojowej nie powinno otrzymywać takich posiłków.

Dzieci otrzymują w szkole dania składające się z najtańszych produktów. Najpopularniejszym z nich są parówki, które składają się ze znacznie przetworzonego mięsa, przez co nie mają zbyt wielkich wartości odżywczych. Przedszkolaki w polskich placówkach mogą liczyć nie tylko na parówki, ale i na inne tanie potrawy, których przygotowanie zajmuje niewiele czasu. Tak skandaliczny jadłospis przeraża nie tylko rodziców, ale wszystkich internautów.

Internauci są zdania, że woleliby dopłacić więcej pieniędzy, aby ich pociechy otrzymywały bardziej wartościowe dania. Niestety, przedszkola, z których pochodzą te fotografie, nie oferują innych potraw za wyższą cenę. Maluchy nie mają wyboru - albo zjedzą nieapetyczne posiłki albo będą głodne.

Rodzice dzieci z tej placówki są przerażeni jakością jedzenia i zaczęli protest, by dyrekcja przedszkola zmieniła firmę cateringową. Zapowiedzieli, że nie będą płacić za takie dania, które przynoszą więcej szkody niż pożytku. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć paskudne danie.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
2. Mama znalazła roczną córkę błąkającą się w nocy po domu. Zamontowała kamerę i jak zobaczyła, kto odwiedza ją w nocy i co robią, oniemiała
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
4. Panny młode, które totalnie przegięły z suknią ślubną. Oglądacie na własne ryzyko, 19 zdjęcia nie da się zapomnieć

Następna strona