11-latek przebiera się za tancerkę z klubu dla dorosłych, zdjęcia mogą zdumiewać. Reakcji jego rodziców wielu nie zrozumie

Rodzice i tak są z niego dumni
Instagram/desmondisamazing
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

Rodzice i tak są z niego dumni

Rodzice, którzy go wychowują przyznają, że nie mogliby być z niego bardziej dumni. Cieszą się, że ich dziecko wyrasta na takiego chłopca, jakim chce być i nie boi się tego, co sądzą o nim inni ludzie. Chociaż jego wygląd jest niebywale kontrowersyjny, a na ulicach bywa wytykany palcami, on nie zamierza się zmieniać i bardzo docenia wsparcie mamy i taty.

Ma zaledwie 11-lat, przybrał pseudonim artystyczny "Desmond is Amazing" i jest drag queen. Zakłada peruki, wykonuje pełny makijaż, przebiera się i fotografuje. Swoje zdjęcia zamieszcza na Instagramie, gdzie zdobył już ponad 180 tysięcy obserwujących.

Jak sam twierdzi, wygląda dokładnie tak, jak powinien wyglądać. Nic by w sobie nie zmienił, a jego stylizacje odzwierciedlają jego wnętrze. To wnętrze, jak zauważają internauci, jest niezmiernie kolorowe. 

Oprócz bycia gwiazdą Instargama, podbija świat modelingu, występuje w filmach i reklamach oraz czynnie wspiera LGBTQ+. Zagraniczne media bardzo często zapraszają go na wywiady, ponieważ chłopiec nie tylko kontrowersyjnie wygląda, ale i ma wiele do powiedzenia. 

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć jak chłopiec wygląda w swoim przebraniu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

 

źródło: popularne

Następna strona