Rodzice zobaczyli syna po porodzie i od razu go porzucili. Niezwykle rzadka choroba sprawia, że wygląda jak zombie, zdjęcia mogą być wstrząsem

Rodzice
.
Wstecz

1 z 7

Dalej

Rodzice tego chłopca zostawili go w szpitalu zaraz po porodzie. Kiedy zobaczyli, jak wygląda, przerazili się i stwierdzili, że nie podołają wychowania dziecka z tak poważną chorobą. Przez niezwykle rzadkie schorzenie, na które cierpi, wygląda jak zombie. Jego historia wzrusza do łez.

Rodzice biologiczni małego Charliego stwierdzili, że nie poradzą sobie z wychowaniem dziecka chorego na tak rzadką chorobę. Poddali się więc bez walki, ale na jego drodze na szczęście stanęła pewna para, która zdecydowała, że mu pomoże.

Chłopiec cierpi na pęcherzową epidermolizę (EB). Jest to bardzo rzadkie zaburzenie genetyczne, które powoduje powstawanie pęcherzy i pękanie skóry, pozostawiając surowe rany podatne na infekcje. Rodzice chłopca muszą szczególnie dbać o to, by jego rany zawsze były zakryte świeżymi bandażami. Żeby je zmienić, muszą przez długi czas dezynfekować pokój, w którym będzie się to odbywało. Każde dotknięcie chłopca sprawia mu niesamowity ból. Kąpie się tylko w wyznaczone dni. Chłopiec musi wejść do specjalnej wanny. PH wody jest dostosowywane, w tym celu dodaje się tam sól basenową, aby uzyskać sól fizjologiczną, która pomaga zmniejszyć ukłucie.

- Do kąpieli dodaje się również niewielką ilość wybielacza, aby ograniczyć bakterie. Charlie moczy się w wannie około 30 minut. Kiedy wychodzi, zrywamy wszelkie pęcherze i pokrywamy całe jego ciało nowymi bandażami - wyznaje mama chłopca.

Kąpiele to jednak niejedyne zmartwienie rodziców, których opieka nad dzieckiem kosztuje bardzo dużo. Przedstawiamy niezwykłą historię tego niesamowitego chłopca.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 15 zdjęć sprawia, że serce może naprawdę zabić szybciej. Są przerażające, wywołują ciarki na całym ciele
2. Młodszą o 21 lat dziewczynę trzyma na smyczy, nalewa jej mleko do miski na podłodze. Zrozpaczona rodzina nie wie, jak jej pomóc
3. Małe kotki, które zmieniają kolor! Wyglądają nieziemsko, ale ostatni robi furorę
4. Przeurocze, tak rosły słynne sześcioraczki. Zwłaszcza dziewczynki robią piorunujące wrażenie
 

Następna strona