Rodzice zostawili 4 nastoletnie córki same w domu. Jak wrócili po tygodniu do domu, nie mogli go rozpoznać, powalające zdjęcia

Rodzice wyjechali, a dziewczyny szaleją
YouTube/ The4Hclub
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Rodzice wyjechali, a dziewczyny szaleją

Rodzice wyjechali na tydzień z domu, w którym zostawili cztery nastoletnie córki. Przez ten czas dziewczyny zmieniły ich dom nie do poznania. Zdjęcia efektów ich działań są powalające. Aż trudno uwierzyć, że nastolatki dokonały tego własnymi rękami.

Już przed wyjazdem rodziców dziewczyny postanowiły, że przeprowadzą metamorfozę ich rodzinnego domu. W planach miały odnowienie kuchni, sypialni i jadali. Przed nimi było bardzo dużo pracy, aby przed powrotem zakończyć cały proces.

Dzięki wspólnej pracy dziewczyny odmalowały pomieszczenia, wymieniły szafki w kuchni. Zadbały też o to, by doczyścić każde zakamarki, które przez lata były pomijane przy sprzątaniu. Ściany nabrały zupełnie innych kolorów, a córki postarały się, by dekoracje znajdujące się w odświeżonych pokojach współgrały z nowym kolorem ścian. 

Oczywiście wszystko miało być niespodzianką dla rodziców. Oni w ogóle nie spodziewali się, że dziewczyny planują cokolwiek robić z mieszkaniem podczas ich nieobecności, a radość, która malowała się na ich twarzach, kiedy odkryli co zrobiły dziewczyny, była ogromna.

Rodzice nie mogli nadziwić się, że ich córki w ogóle zaplanowały ten remont. Są im bardzo wdzięczni i podkreślają, że gdyby nie one, nadal mieszkaliby w lekko zaniedbanym mieszkaniu. Jednak okazało się, że wspaniale wychowali te młode kobiety. Teraz wszyscy razem mogą spędzać czas w domu, który przeszedł wyjątkową metamorfozę, a rodzice pewnie wyjadą jeszcze nie raz, by po powrocie mogli się cieszyć z kolejnych niespodzianek ich córek.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć powalające zdjęcia efektów ich ciężkiej pracy. Dom zmienił się w pałac nie do poznania!

Najlepsze newsy dnia: 

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas zdołuje wielu
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

Kliknij "Następne zdjęcie", aby zobaczyć co zrobiły dziewczyny.

źródło: popularne

Następna strona