Rodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Pół roku później zdarzył się cud, tata dostał wiadomość i zaczął płakać

Rodzice
.
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Rodzice stracili troje dzieci w tragicznym wypadku. Przez długi czas nie mogli się pogodzić z tym, co ich spotkało, jednak pewnego dnia wydarzyło się coś, co sprawiło, że oniemieli. To był prawdziwy cud. Kiedy tylko mężczyzna dostał wiadomość, nie mógł w to uwierzyć. Ich historia jest niesamowita.

Rodzice musieli zmierzyć się z okropną tragedią utraty trojga dzieci, aż ciężko sobie wyobrazić, co mogli wtedy czuć. Ich bólu i cierpienia nie da się opisać słowami.

Kobieta pojechała po dzieci do szkoły tak, jak robiła to każdego dnia. Tym razem jednak wydarzyło się coś, co zmieniło jej życie na zawsze. Właśnie podczas powrotu zdarzył się ten koszmarny wypadek.

Małżeństwo Lori i Chrisa Coble przez bardzo długi czas nie mogło pogodzić się z tą tragedią. Lori przed utratą przytomności pamięta tylko tyle, że pędzący z zawrotną prędkością tir uderzył w tył ich samochodu. Jej dzieci, 5-letni Kyle, 4-letnia Emma i 2-letnia Katie trafiły do zupełnie innego szpitala, niż ona.

Kobieta przez jakiś czas przebywała w szpitalu. Kiedy zaczęła powoli dochodzić do siebie, okazało się, że niewiele z tego dnia pamięta. Wtedy jej mąż, Chris musiał przekazać jej te fatalne wieści. Obrażenia, jakich doznały ich pociechy, były tak poważne, że nie zdołały one przeżyć.

Oboje pogrążyli się w rozpaczy, nie mogąc pogodzić się z tym, co ich spotkało. Dopiero jakiś czas później wydarzył się prawdziwy cud, który sprawił, że ich życie ponownie nabrało sensu. Aż trudno w to uwierzyć, choć to wszystko wydarzyło się naprawdę.

Kliknij Następna Strona, żeby poznać ich historię.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądali bohaterowie Googlebox z TTV. Sylwii Bomby i Agi Kotońskiej prawie nie da się rozpoznać
2. Najdziwniejsze imiona, jakie rodzice nadali swoim dzieciom w 2019 roku. 6. i 7. przyprawiają o ból głowy
3. Pożar w hospicjum zabił 4 osoby, wiele osób rannych. W sieci pokazały się poruszające zdjęcia na chwilę przed dramatem, smutny widok
4. Przemek Kossakowski rzadko o tym mówi, ale przeżył najgorszy dramat. Wylądował na dnie
 

Następna strona