Ich małe dziecko zachowywało się coraz dziwniej. W jego pokoju zainstalowali ukrytą kamerę, ujrzeli niespodziewany widok

Rodzice
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Rodzice zauważyli, że ich dziecko dziwnie zachowuje się podczas snu. Postanowili więc zamontować w jego pokoju kamerę, żeby mieć podgląd na to, co dzieje się w nocy. To, co udało im się zobaczyć, mrozi krew w żyłach. Fotografie pochodzące z nagrań są przerażające.

Rodzice zaniepokojeni zachowaniem swojego dziecka postanowili mieć podgląd na to, co dzieje się podczas jego snu. Ich oczom ukazało się coś nieprawdopodobnego. Oboje byli bardzo zdziwieni tym, co udało się uchwycić kamerom.

Laura Haigh, razem ze swoim partnerem Deanem Evans, wychowują czworo dzieci. Historia, którą poznacie w naszej galerii, dotyczy przede wszystkim ich najmłodszego, 18-miesięcznego synka. Kobieta wyznaje, że od jakiegoś czasu podejrzewała, że w ich domu dzieje się coś dziwnego i że ma to związek z najmłodszym dzieckiem. Czuła, że coś jest nie tak, jak powinno i to właśnie jej podejrzenia skłoniły ich do zamontowania monitoringu.

Nie każdy wierzy w zjawiska paranormalne, większość jest sceptycznie nastawiona i często szuka logicznego wytłumaczenia na wszystkie podejrzane sytuacje. Nie wszyscy również mieli okazję zetknąć się z czymś takim. Ta rodzina niezaprzeczalnie czegoś takiego doświadczyła. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak traumatycznym przeżyciem to było. Ich opinia na ten temat może jednak wielu zaskoczyć.

Kobieta wyznała, że dziwne zjawiska, z jakimi się spotyka, dotyczą tylko najmłodszego syna i pojawiły się w momencie jego narodzin. Pozostałe dzieci nie zauważają żadnych niepokojących sygnałów. Mimo wszystko nie do końca wiadomo, jak zachować się w zaistniałej sytuacji.

Razem z redakcją Pikio, przedstawiamy zdjęcia, które mogą Was zaskoczyć.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, co zobaczyli rodzice i jaka była ich reakcja.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 16 najwierniejszych ras psów. Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z nich, masz ogromne szczęście
2. Mąż oglądał stare zdjęcia swoje żony. Na jednym z nich dostrzegł szczegół, który przyprawił go o ciarki na plecach
3. Polskie gwiazdy były przekonane, że cytują Jana Pawła II. Długo zapamiętają tę kompromitację

Następna strona