Rodzinna tragedia Roberta Lewandowskiego. Po wielu latach milczenia opisał ją z najdrobniejszymi szczegółami

Robert Lewandowski o rodzinnej tragedii
instagram.com _rl9
Wstecz

1 z 6

Dalej

Tragedia rodzinna Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski jest dziś jednym z lepszych piłkarzy na świecie. Niebywały talent, determinacja i duch walki zaprowadziły go na sam szczyt i sprawiły, że stał się prawdziwą chlubą Polski. Sportowiec od lat nie znika z pierwszych stron gazet, a rozgłos przynoszą mu nie tylko kolejne osiągnięcia, ale i równie sławna żona, która podobnie jak on jest urodzonym sportowcem. Oboje chętnie brylują na salonach, jednakże stronią od uzewnętrzniania swojego życia osobistego. 

Robert Lewandowski oraz jego ukochana Ania Lewandowska zapisali się w czołówce najpopularniejszych polskich par. Cały świat chce wiedzieć, co dzieje się u Lewandowskich, a tym bardziej jak wygląda ich zwykły dzień w gronie najbliższych. Oni jednak, choć sami zaliczają się do grona celebrytów, bacznie strzegą rodziny, o czym świadczy choćby nieupublicznianie wizerunku ich córeczki Klary. Podobnie sprawa ma się w pozostałymi członkami rodziny - rodzicami czy rodzeństwem.

ZOBACZ TAKŻE: Babcia poradziła wnuczce, żeby spaliła liść laurowy w domu. Efekt okazał się niesamowity, zaraz zapaliła drugi

Lewandowscy rzadko kiedy pokazują wspólne z nimi zdjęcia i nieczęsto decydują się na poruszanie tego tematu w wywiadach. Mimo to jakiś czas temu Robert Lewandowski zdecydował się na odważny krok i nie tylko opowiedział o bliskich, ale także o tragedii rodzinnej, jaka go dotknęła. Sportowiec nie zdradził wiele szczegółów. 

Kliknij "Następna strona", by poznać historię Roberta Lewandowskiego. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nieprawdopodobne doniesienia o Elżbiecie II. Dziś wieczorem cały kraj wstrzyma oddech
  2. Zioło, które dawniej leczyło chorych na dżumę. Dziś idealnie sprawdzi się podczas domowej kwarantanny  
  3. Kancelaria Premiera ma ważny apel do wszystkich Polaków. Nowe zasady dotyczą przede wszystkim seniorów
Następna strona