Robert Janowski nie przypomina dawnego siebie. Całkiem zmienił wizerunek

Robert Janowski nie przypomina dawnego siebie
youtube.com/TVP VOD
Wstecz

1 z 11

Dalej

Robert Janowski przez ponad dwie dekady był związany z muzycznym show pt. "Jaka to melodia?". Jako prowadzący błyskawicznie przekonał do siebie widzów, a teleturniej szybko stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce. Niestety, w 2018 roku zakończył on współpracę z TVP, dlatego też musiał również rozstać się z programem. Postanowiliśmy pokazać Wam, jak 57-letni piosenkarz zmienił się od początków swojej kariery. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie, jak wielkiej transformacji uległ jego wizerunek.

Robert Janowski swoją karierę rozpoczął już na początku lat 80. Zadebiutował on wówczas na deskach jednego z amatorskich teatrów. Następnie w wieku zaledwie 22 lat udało mu się zagrać w musicalu Jonasza Kofty pt. "Kompot", do którego skomponował również muzykę.

Kilka lat później nastąpił przełom w jego karierze. W 1991 roku Janowski dostał główną rolę w musicalu "Metro" Janusza Józefowicza, z którym miał nawet okazję zawitać na słynnym nowojorskim Broadwayu. Przedstawienie muzyczne zostało docenione, a piosenkarz zyskał ogólnopolski rozgłos.

Artysta jest obecnie kojarzony przede wszystkim z popularnym muzycznym show "Jaka to melodia?", z którym zadebiutował jako prezenter telewizyjny. Dość szybko zyskał spore grono odbiorców, dzięki czemu mogliśmy go oglądać w roli prowadzącego przez ponad dwie dekady. Niestety, w 2018 roku zakończył współpracę z TVP, gdyż nie spodobały mu się planowane przez kierownictwo stacji zmiany w jego programie.

Czas, który Janowski spędził z programem, przyniósł mu sławę, jakiej prawdopodobnie się nie spodziewał. Wielu wciąż nie wyobraża sobie, aby ktoś inny mógł równie dobrze poprowadzić teleturniej. Najwięksi fani zapewne nadal pamiętają pierwsze odcinki programu, w których Janowski wyglądał nieco inaczej. Piosenkarz był wówczas niemalże nie do poznania, a jednymi z największych różnic w jego wyglądzie były styl oraz fryzura. Miał on wówczas długie kręcone włosy, które zazwyczaj spinał w kucyk. Jednak nie wszystko się zmieniło, gdyż koszule nadal są nieodłączną częścią jego ubioru.

Dzisiaj Robert Janowski ma już 57 lat. Jak zmieniał się przez ostatnich kilkanaście lat? Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie zmiany jego wizerunku.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona