Porażająca metamorfoza Roberta Janowskiego. Nie przypomina siebie

robert janowski
Instagram/@jan.owski
Wstecz

1 z 12

Dalej

Robert Janowski jest kojarzony głównie z programem "Jaka to melodia?". Poza karierą w show-biznesie, na swoim koncie ma spore muzyczne osiągnięcia. Na przestrzeni lat artysta niezwykle się zmienił. Przedstawiamy jego szokującą metamorfozę.

Robert Janowski swoją sławę zdobył głównie dzięki pełnieniu funkcji gospodarza programu rozrywkowego w TVP. Wręcz utożsamiano się go z tą produkcją, a co wieczór miliony Polaków zasiadały przed telewizorami, aby móc zgadywać "jaka to melodia". Artysta był prowadzącym od 4 września 1997 do 10 czerwca 2018. Niechętnie pożegnał swoich widzów, a wielu fanów uważa, że produkcja bez Janowskiego nie ma już sensu. Faktem jest jednak to, że m.in. dzięki niemu teleturniej zyskał miano "kultowego".

Były prowadzący nie krył żalu wobec swoich kolegów z telewizji, a nawet wobec samego prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Do tej pory większość telewidzów zastanawia się, dlaczego Janowski odszedł z "Jaka to melodia?". Choć piosenkarz nie mógł się pożegnać z fanami przez ekran telewizorów, to postanowił napisać kilka słów na swoich mediach społecznościowych.

- To już koniec. 21 lat. Kawał życia. Waszego i mojego. Było pięknie i nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień! - wspominał Robert Janowski.

O swoich przeżyciach opowiedział również w rozmowie z Newserią: "Dla ludzi to było coś więcej niż program rozrywkowy, ponieważ stałem się takim ich sąsiadem, byłem codziennie u nich w domach i było nam razem dobrze, ale jest taka piosenka Perfectu „Niepokonani”, tam jest taki tekst: „trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść”. Przepraszam, ale wrócę do Państwa."

Robert Janowski mimo opuszczenia TVP, nadal jest uwielbiany, a tłumy biją na jego koncerty. Wokalista udziela się w mediach i charytatywnie. Cały czas stara się rozwijać swoją karierę muzyczną. Przez 21 lat udało mu się zyskać ogromną sympatię wśród ludzi, choć większość kojarzy go tylko z owym programem rozrywkowym. Okazuje się, że Janowski był wybitnym artystą i nie ograniczał się do muzyki. Razem z redakcją Pikio postanowiliśmy ukazać jego porażającą metamorfozę. Naprawdę ciężko go rozpoznać.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona