Robert Janowski nie przypomina dawnego siebie. Całkiem zmienił wizerunek, 8 zdjęcie to PETARDA

Autor Andżelika Wróblewska - 6 Lutego 2019

Robert Janowski przez ponad dwie dekady był związany z muzycznym show pt. "Jaka to melodia?". Jako prowadzący błyskawicznie przekonał do siebie widzów, a teleturniej szybko stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce. Niestety, w 2018 roku zakończył on współpracę z TVP, dlatego musiał również rozstać się z programem. Przedstawiamy, jak 57-letni piosenkarz zmienił się od początków swojej kariery.

Robert Janowski jest obecnie kojarzony przede wszystkim z popularnym muzycznym show "Jaka to melodia?", w którym zadebiutował jako prezenter telewizyjny. Dość szybko zyskał spore grono odbiorców, dzięki czemu mogliśmy go oglądać w roli prowadzącego przez ponad dwie dekady. Niestety, w 2018 roku zakończył współpracę z TVP, gdyż nie spodobały mu się planowane przez kierownictwo stacji zmiany w jego programie.

Czas, który Janowski spędził z programem, przyniósł mu sławę, jakiej prawdopodobnie się nie spodziewał. Wielu wciąż nie wyobraża sobie, aby ktoś inny mógł równie dobrze poprowadzić teleturniej. Najwięksi fani zapewne nadal pamiętają pierwsze odcinki programu, w których Janowski wyglądał nieco inaczej. Piosenkarz był wówczas niemalże nie do poznania, a jednymi z największych różnic w jego wyglądzie były styl oraz fryzura. Miał on wówczas długie kręcone włosy, które zazwyczaj spinał w kucyk. Jednak nie wszystko się zmieniło, gdyż koszule nadal są nieodłączną częścią jego ubioru.

Dzisiaj Robert Janowski ma już 57 lat. Jak zmieniał się przez ostatnich kilkanaście lat? Przedstawiamy metamorfozę artysty.

Kliknij "Następna Strona", aby zobaczyć jak zmieniał się niezastąpiony Robert Janowski.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Głodowe emerytury polskich gwiazd. Rodowicz, Schuberth i inni

2. Pikantne szczegóły z życia Jaworowicz. Wielu straciło przez to do niej sympatię, o punkcie 8 mało kto wie

3. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News