Mops zapłodnił maleńką chihuahuę. Wygląd szczeniaków odbiera mowę

rasy psów
kochamyzwierzaki.pl
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Te piękne czworonogi to skrzyżowane rasy psów

Dzięki temu, że rasy psów są tak różne, każdy może mieć swoich faworytów. Jedni wolą potężne malamuty, a inni drobne yorki. Czasem jednak powstają niebywałe połączenia różnych ras.

Chociaż trudno to sobie wyobrazić, czasem za pięknym, egzotycznym wyglądem psa chowają się dwie rasy. Wszystko dlatego, że wśród psów czasem dochodzi do mieszanych par. W takich przypadkach potomstwo, dziedzicząc cech po obu rodzicach, często ma bardzo oryginalny wygląd.

Różne rasy psów tworzyły już wspaniałe krzyżówki. Do najpiękniejszych mieszanek należały krzyżówki pudla i terriera, owczarka niemieckiego i chow chow, golden retreivera i corgi, a także szpica i husky. Zdjęcia tych czworonogów przez długi czas podbijały internet, a wielu internautów było przekonanych, że to efekt Photoshopa, a nie krzyżowania się genów.

Niedawno krzyżówkę na świat wydały dwie inne rasy psów. Jest to tym bardziej osobliwe, gdyż mało kto sądził, że te psy będą mogły się dopasować. Chodzi o mopsa i chihuahuę. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że te psy są kompletnymi przeciwieństwami, dlatego niemożliwe jest, żeby miały wspólne potomstwo.

Okazało się jednak, że gdy skrzyżowały się ze sobą, urodziły się niesamowite szczeniaki. Chociaż nikt by się tego nie spodziewał, ta mieszanka okazała się niezwykle trafiona.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć efekt mieszaki mopsa i chihuahuy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znaleziono ich w pokoju, wstrząsające kulisy. Śmierć największych gwiazd, które zdruzgotały fanów
  2. Przez miesiąc codziennie jadła owsiankę. Niewiarygodne, co stało się z jej ciałem
  3. Krążyły o nim niewiarygodne legendy, Polki w PRL za nim szalały. Pod koniec życia szczęście mu już nie dopisywało  

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następna strona