Szokujące sekrety aktorki Rancza. Psychofani nie dawali jej żyć

ranczo
Kadr z serialu "Ranczo"
Wstecz

1 z 9

Dalej

Ranczo to popularny serial komediowy emitowany na antenie TVP. Widzowie pokochali perypetie mieszkańców Wilkowyi i produkcja zdobyła ogromną popularność. Jedna z aktorek Rancza ma jednak pikantne sekrety, które chciałaby ukryć. Przedstawiamy kilka wstydliwych faktów z jej życia.

Producenci serialu "Ranczo" ku zaskoczeniu wszystkich fanów, zakończyli emisję w 2016 roku. Nadal jednak możemy powtórnie przeżywać historie mieszkańców Wilkowyi w formie powtórek na kanałach TVP. Głównych bohaterów serialu grają m.in. Cezary Żak, Artur Barciś, Ilona Ostrowska i Marta Lipińska. Wielu aktorów z obsady Ranczo, grało wcześniej w innej popularnej produkcji pt. "Miodowe Lata". Jest to czołówka najlepszych artystów polskich seriali komediowych, jednak niewiele się mówi o ich pikantnych sekretach z przeszłości. Wspólnie z redakcją Pikio, odkrywamy ciekawostki z życia Marty Lipińskiej, uwielbianej przez wszystkich gospodyni Michałowej.

Marta Lipińska urodziła się w 1940 roku i już jako dziecko widać było u niej zdolności aktorskie i artystyczne. Wychowywała się w otoczeniu kobiet. Matka Marty ciężko pracowała i była stanowcza względem córki.

- Zahartowały mnie tamte lata. Surowość mamy umocniła mnie - zwierzała się aktorka w "Twoim Stylu".

Siostra zmarłego ojca Marty Lipińskiej, Zofia Watten-Mrozowska była obiektem westchnień Witkacego, polskiego artysty i malarza, który bardzo często malował jej portrety. To właśnie w jej domu poznała sztukę i wielu artystów. Ciotka przepowiedziała jej sukces na deskach teatralnych i tak też się stało. Po liceum wybrała się na studia aktorskie i od razu po ich zakończeniu dostała angaż w Teatrze Współczesnym w Warszawie.

Występowała w wielu hitowych spektaklach, filmach i produkcjach telewizyjnych. Najbardziej znane seriale to "Ranczo" i "Miodowe Lata". Najpopularniejsze filmy, w których zagrała to "Nigdy w życiu!", "Ja wam pokażę!" i "Ryś". Widzowie pokochali postacie, w które się wcielała, ponieważ są one przeważnie energiczne, ciekawskie i sarkastyczne. Zawsze z radością podchodziła do nowej roli. Jej współpracownicy od zawsze darzyli ją sympatią, jednak jest coś, co serialowa Michałowa wolałaby ukryć. Oto kilka pikantnych faktów z życia Marty Lipińskiej, których niejedna aktorka mogłaby pozazdrościć. Sekrety jej przeszłości powalają na łopatki. 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona