"Ranczo": Największe dramaty gwiazd serialu. Prawdziwe problemy aktorów

Cezary Żak
Youtube.com/Zielone Domy energooszczędne i pasywne
Wstecz

1 z 7

Dalej

"Ranczo" okazało się jednym z najpopularniejszych seriali w historii polskiej telewizji Przez wiele lat przebój małego ekranu przynosił tak wielkie zyski TVP1, że producentom trudno było się z nim rozstać i podejmowali decyzje o kręceniu kolejnych serii. Ostatni sezon produkcji oglądało średnio ponad 5,3 mln osób. Polacy bardzo zżyli się z bohaterami serialowej opowieści o Wilkowyjach. Jak jednak wygląda życie aktorów wcielających się w kultowe postaci? Bynajmniej nie jest usłane różami. Przedstawiamy największe życiowe dramaty, z jakimi musiały się zmierzyć gwiazdy hitowego serialu.

Choć ostatni odcinek "Rancza" został wyemitowany 2 lata temu, widzowie wciąż nie mogą zapomnieć zwariowanych perypetii mieszkańców fikcyjnej miejscowości Wilkowyje. Serial komediowo-obyczajowy początkowo miał ograniczyć się jedynie do czterech sezonów. Jednak fenomen produkcji przemówił do polskich telewidzów tak bardzo, że nakręcono aż 6 sezonów więcej. Co pewien czas w mediach pojawiają się też doniesienia o możliwej kontynuacji przygód bohaterów "Rancza". Ilona Ostrowska, odtwórczyni głównej roli Lucy, stwierdziła jakiś czas temu, że gdyby ktoś przygotował dobry scenariusz, zgodziłaby się wziąć udział w takiej produkcji.

-Gdyby chcieli robić kontynuację serialu, to myślę, że bym się zgodziła. Jeżeli scenariusz będzie fajny, a z pewnością byłby, to czemu nie - zdradziła aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

"Ranczo" dało nam całą plejadę bohaterów, z którymi Polacy w większym lub mniejszym stopniu mogą się utożsamiać. Trudno zaprzeczyć, że to właśnie przedstawianie codziennego życia zwykłych mieszkańców niewielkiej polskiej miejscowości przysporzyło serialowi tak wielkiej oglądalności. Fanów serialu z pewnością w niemniejszym stopniu interesuje jednak życie prywatne gwiazd "Rancza". Jak ono wygląda? Z pewnością nie jest usłane różami. Znani aktorzy tacy jak Cezary Żak, jego żona Katarzyna czy Dorota Chotecka przeżyli wielkie dramaty, kóre wystawiły na próbę ich psychiczne siły. Zagrożenie życia i śmierć bliskiej osoby czy wypadek samochodowy to tylko niektóre z problemów, z jakimi przyszło im się zmierzyć. Przedstawiamy najtrudniejsze chwile w życiu aktorów "Rancza".

Następna strona