Za "Ranczo" pokochała go cała Polska. Choroba omal nie odebrała mu życia

Ranczo
.
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

"Ranczo" to serial, który podbił serca milionów widzów. Wciąż aktualna tematyka, problemy bliskie sercom Polaków oraz rzeczywistość ukazana w krzywym zwierciadle sprawiły, że chociaż od emisji ostatniego odcinka minęło już sporo czasu, to ludzie wciąż nie zapomnieli o tej produkcji. Chociaż koniec ostatniego sezonu "Rancza" przyniósł bohaterom spokój, ukojenie i rozwiązania, na jakie liczyli, to w prawdziwym życiu nie wyglądało już to tak pięknie. Aktorzy serialu musieli zmierzyć się z poważnymi problemami, które mocno odbiły się na ich życiu.

"Ranczo" cieszy się ogromna popularnością nie tylko ze względu na poruszaną tematykę. Na sukces produkcji złożył się również fakt, że wśród obsady na próżno szukać nieznanych nazwisk  - w uwielbianych bohaterów wcielają się znani i lubiani aktorzy, którzy nadali swoim postaciom wyjątkowe charaktery. Jak jednak wygląda ich życie, gdy gaśnie blask lamp oświetlających plan filmowy, a na ekranie pojawia się tyłówka ostatniego odcinka ich wspólnego dzieła? Niestety, okazuje się, że dla niektórych życie było wyjątkowo brutalne.

Paweł Królikowski wcielał się w "Ranczu" w postać Kusego, myśliciela-malarza, który nieustannie przeżywał ból egzystencjonalny i załamania związane z kryzysem twórczym. Nie dbał on o swoje zdrowie, bowiem jego myśli zajmowane były przez inne zmartwienia.  W realnym życiu Paweł Królikowski nie miał wyboru - musiał zatroszczyć się o swoje zdrowie, bowiem na wskutek choroby jego życie zostało zagrożone. Sytuacja była wyjątkowo groźna, a cała ta historia wiele mu uświadomiła.

Chociaż dziś aktor ma się już całkiem dobrze, jeszcze do niedawna nie wiedziano, czy w ogóle wróci on do zdrowia. Co się stało? Kto mu pomógł?

Kliknij "następna strona" i poznaj historię Pawła Królikowskiego

ZOBACZ TAKŻE:

1. 10 najgorszych rzeczy, jakie panny młode usłyszały na swoich weselach. Jak można coś takiego powiedzieć?!
2. Wydała fortunę na ubrania i biżuterię dla swojego "syna" wilkołaka. Zdjęcia podbijają sieć, ale powód jej zachowania rozdziera serce
3. 19 oznak świadczących o tym, że w Twoim organizmie zalęgły się pasożyty. Zobacz, jak się ich pozbyć
 

Następna strona