Gwiazdy i przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Tyle smutku, że serce pęka

Ranczo
YouTube/naTemat.pl
Wstecz

1 z 11

Dalej

Przyjaciele wspominają gwiazdę serialu "Ranczo"

Jego rola Kusego w serialu "Ranczo" sprawiła, że publiczność go pokochała. Wczoraj smutna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całym krajem. Informacja była ciosem dla środowisk związanych z kulturą, telewizją i polityką. Doniesienia zostały potwierdzone 27 lutego po południu przez rodzinę aktora.

W serialu "Ranczo" Paweł Królikowski wcielił się w rolę Kusego. Widzowie TVP prawdopodobnie mogą przyznać, że trudno było nie lubić tego bohatera. Tak samo było z aktorem. Wszyscy, którzy wspominają Królikowskiego, oczywiście wspominają o jego wybitnym talencie aktorskim, ale podkreślają również, że prywatnie był bardzo dobrym i pogodnym człowiekiem. Fakt, że pożegnało go tyle znanych osób, jest dowodem na to, że Paweł Królikowski miał wielu przyjaciół zarówno w środowisku artystów, jak i dziennikarzy.

Paweł Królikowski sprawił, że widzowie pokochali "Ranczo"

W "Ranczu" grał dobrodusznego, ale również charyzmatycznego artystę, który potrafił zmienić swoje życie dla kobiety. Jak kochał to z całego serca. Po śmierci Pawła Królikowskiego wiele osób wypowiadało się o aktorze w samych superlatywach. Hołd oddali mu artyści, politycy, dziennikarze i tłumy tysiące fanów. Wśród nich był Andrzej Duda, Artur Barciś, Katarzyna Skrzyneczka i Małgorzata Kożuchowska.

Aktora z serialu "Ranczo" każdy wspomina na swój sposób. Jedni z wielką czułością, mówią o tym, jak wyjątkową osobą prywatnie był Paweł Królikowski. Inni w poczuciu bezsilności, nie mogą pogodzić się z tą stratą, traktując ją jako wielką niesprawiedliwość. Jedno jest pewne - wczorajsza smutna wiadomość dotknęła wszystkich.

"Ranczo" było jedną z produkcji, w jakich pojawił się Paweł Królikowski. Aktor zagrał również w "PitBullu" oraz "Belfrze". Artysta odszedł, pozostawiając po sobie imponujący dorobek. Zmarł wczoraj nad ranem w wieku 58 lat.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć wspomnienia gwiazd

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Życie nie oszczędzało Pawła Królikowskiego. Choroba nie była jedynym ciosem, który go spotkał
  2. Wsypała do bębna pralki przyprawę, którą każdy ma w kuchni. Efekt powala na kolana, ogromna oszczędność
  3. Od czego zaczęła się choroba Królikowskiego? Jedno ugryzienie ruszyło lawinę nieszczęść 

źródło: Pomponik

Następna strona